Maišytuvai

Maišytuvai

Specialistai yra apskaičiavę, kad per metus vidutinė šeima įjungia/išjungia vandenį iki 10000 kartų. Atlaikyti tokį krūvį gali tik kokybiškas ir patikimas maišytuvas. Taigi, jei norite, kad maišytuvas tarnautų ilgus metus, jį rinktis turite atidžiai...
Plačiau...
Dušo prekės

Dušo prekės

Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, jog net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja atlikus laboratorinius tyrimus ar jau tik eksploatacijos metu...
Plačiau...
Atsarginės detalės

Atsarginės detalės

Itin gausus - didžiausias Lietuvoje - atsarginių detalių pasirinkimas! RUBINETA gali pateikti bet kurias dalis, naudojamas gaminamuose vandens maišytuvuose. Visų gaminamų modelių atsarginės dalys nuolatos turimos mūsų sandėliuose!
Plačiau...
Lydintys santechnikos gaminiai

Lydintys santechnikos gaminiai

Įsigijus maišytuvą, jo pajungimui reikalingos ir lydinčios prekės – ventiliai bei aukšto spaudimo santechnikos žarnelės. Šių santechnikos produktų patikimumas yra svarbi kiekvieno vandentiekio santechninio mazgo instaliacijos patikimumo užtikrinimo grandis.
Plačiau...
Nuotekų sistemos

Nuotekų sistemos

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė.
Plačiau...

APIE MUS

Spausdinti

Kodėl rinktis būtent UAB MERLANA elektroninę parduotuvę?

UAB MERLANA elektroninė parduotuvė – tai naujausias bendrovės projektas. Vis dėlto, šio projekto jokiu būdu negalima laikyti eilinių, Lietuvos rinkoje pastaruoju metu itin masiškai besisteigiančių (o tuo pačiu ir užsidarančių), projektų atitikmeniu. MERLANA elektroninė parduotuvė išsiskiria:

PATIKIMUMU. Beveik visas į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktas prekes būtent mūsų bendrovė jau eilę metų tiekia daugumai Lietuvoje veikiančių mažmeninės prekybos įmonių (įskaitant ir didžiausius tinklus) bei galutiniams vartotojams. Didžioji dalis UAB „MERLANA“ tiekiamos produkcijos jau tapo neabejotinais pardavimų lyderiais Lietuvoje (tame tarpe – RUBINETA maišytuvai, dekoratyviniai metalo elementai ir dirbiniai). Taigi, išsirinkę sau tinkamą prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jūs būsite garantuoti, kad pasirinkote daugelio vartotojų įvertintas ir populiarumą jau spėjusias išsikovoti, patikimas prekes.

OPERATYVUMU. Pirkėjai išsirinkę ir užsakę prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje nerizikuoja, kad tik sulaukę eilinio užsakymo mes pulsime ieškoti reikiamos prekės pas jos gamintoją/didmenininką ir ją atsivežę pateiksime savo Pirkėjui. Absoliuti dauguma į katalogą įtrauktų prekių nuolatos saugoma mūsų sandėliuose, todėl patvirtintus užsakymus įvykdysime operatyviau už kitas parduotuves.

KAINA. Mes patys esame į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktų prekių „pirmosios rankos“ (pagrindiniai tiekėjai) Lietuvoje. Taigi, visada būsite tikri, kad gaunate patį patraukliausią komercinį pasiūlymą. O jei nutiks taip, kad tą pačią prekę pas kitą pardavėją Lietuvoje rasite pigiau nei ją siūlome mes – praneškite mums ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar dar geresnį pasiūlymą.