Maišytuvai

Maišytuvai

Specialistai yra apskaičiavę, kad per metus vidutinė šeima įjungia/išjungia vandenį iki 10000 kartų. Atlaikyti tokį krūvį gali tik kokybiškas ir patikimas maišytuvas. Taigi, jei norite, kad maišytuvas tarnautų ilgus metus, jį rinktis turite atidžiai...
Plačiau...
Dušo prekės

Dušo prekės

Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, jog net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja atlikus laboratorinius tyrimus ar jau tik eksploatacijos metu...
Plačiau...
Atsarginės detalės

Atsarginės detalės

Itin gausus - didžiausias Lietuvoje - atsarginių detalių pasirinkimas! RUBINETA gali pateikti bet kurias dalis, naudojamas gaminamuose vandens maišytuvuose. Visų gaminamų modelių atsarginės dalys nuolatos turimos mūsų sandėliuose!
Plačiau...
Lydintys santechnikos gaminiai

Lydintys santechnikos gaminiai

Įsigijus maišytuvą, jo pajungimui reikalingos ir lydinčios prekės – ventiliai bei aukšto spaudimo santechnikos žarnelės. Šių santechnikos produktų patikimumas yra svarbi kiekvieno vandentiekio santechninio mazgo instaliacijos patikimumo užtikrinimo grandis.
Plačiau...
Nuotekų sistemos

Nuotekų sistemos

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė.
Plačiau...

Dušo prekės

Spausdinti

Rinkdamiesi dušo temos gaminį sau, kaip ir maišytuvo pasirinkimo atveju, pasverkite kas Jums svarbiausiai - tik kaina, kainos/kokybės santykis ar garsus prekės ženklas.


Dušo temos prekių gamyba yra labai specifinė niša, reikalaujanti reikšmingų investicijų į kokybiškas formas bei gamybai pritaikytą irangą. Todėl dušo temos prekių (dušo galvutės, dušo žarnos ir dušo stovai) pirkėjui svarbu žinoti, kad labai panašaus ar net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja tik atlikus laboratorinius tyrimus arba jau eksploatacijos metu. Sunkiausia yra išoriškai nustatyti dušo galvučių kokybę, kadangi jų patikimumą lemia vidinė gaminio konstrukcija. Tai palengvins pasirinkimą. Nepamirškite, kad rinkoje pateikiauose pigiausiuose produktuose greičiausiai buvo panaudotos prastos kokybės medžiagos bei pigesnės gamybos technologijos, taigi yra didelė tikimybė, jog gaminys Jums tarnaus gerokai trumpiau bei ne taip patikimai.

Visai dušo temos produkcijai, kaip kitiems savo ženklo produktams, RUBINETA yra nustačiusi griežtus reikalavimus naudojamų žaliavų/medžiagų sudėčiai bei gamybos technologijoms. Dėl keliamų bei įgyvendintų griežtų reikalavimų gaminių kokybei, RUBINETAI pavyksta užtikrinti savo prekės ženklu pristatomų dušo temos prekių ilgaamžiškumą, patikimumą ir nepriekaištingą kokybė. Tam, kad būtų galima garantuoti patraukliausią dušo temos prekių kokybės ir kainos santykį, RUBINETA pasirinko bendradarbiavimą su geriausiais kiekvienoje srityje produkcijos gamintojais Europoje bei Kinijoje, užtikrinančiais savo gamyboje naudojamų medžiagų bei visų gamybos proceso dalių kokybės kontrolę.

RUBINETA siūlo itin platų dušo galvučių pasirinkimą kiekvienam poreikius. Nuo pačių pigiausių iki brangesnių, turinčių daugiau funkcijų - dušo galvučių, aprūpintų taupymo sistemomis ar vandens pristabdymo galimybėmis. Pirkėjų patogumui, visos RUBINETA dušo galvutės (kaip ir maišytuvai) pagal jų savybes/funkcionalumą bei kainą skirstomos į tris segmentus. STANDART segmento galvutės skirtos žmonėms, ieškantiems gaminio už mažiausią sumą, tačiau norintiems įsigyti kokybišką bei kelias pagrindines funkcijas turinčią dušo galvutę. EXTRA segmento galvutės skirtos žmonėms, ieškantiems didesnių funkcionalumo bei ergonomikos galimybių. PREMIUM segmentui priskiriamoms dušo galvutėms būdingas kitoks, išskirtinis dizainas, didesnis diametras, funkcijų gausa. Suprantama, tokios galvutės yra ir brangesnės.

Žemiau pateikiame kelis patarimus, padėsiančius tinkamai pasirinkti dušo galvutę:

1. Apsispręskite, kokį biudžetą skirsite dušo galvutei, kadangi šiandien galima rinktis galvutes, kainuojančias nuo 10Lt iki 250 Lt;

2. Kokia primtiniausia spalva ir forma: vienos populiariausių - tai chromu dengtos galvutės, derančios beveik visuose vonios kambariuose. Tačiau galite rasti ir kitų spalvų dušo galvutes, papildančias Jūsų individualų interjerą;

3. Dušo galvutės dydis - labai svarbus pasirinkimo kriterijus. Dušo galvutės dydį rekomenduojama rinktis atsižvelgiant sistemą, kurioje ji bus montuojama. Jeigu vonioje bus sumontuota potinkinė ar virštinkinė dušo sistema su dviem dušo galvutėmis, tai viena iš jų, vadinama pagrindine dušo galvute, turėtų būti ne mažesnė nei 200mm diametro. Antrosios, pagalbinės, dušo galvutės dydis tuomet neturėtų viršyti 100 mm. Jeigu vonioje montuojama dušo sistema su viena dušo galvute, rekomenduotina rinktis 100-150mm dydžio dušo galvutę.

4. Taupymo sprendimai. Įvertinkite, ar Jums svarbu, kad dušo galvutės konstrukcija garantuotų vandens taupymą, ar kad ji būtų komplektuojama su papildomai montuojamais taupymo sprendimais. Galima įsigyti (arba gauti komplekte) specialius ribotuvus, padedančius taupyti vandenį, tačiau kur kas efektyvesnis ir geresnę ergonomiką garantuojantis būdas yra rinktis taupančios konstrukcijos dušo galvutę. Tokiose dušo galvutėse vanduo maišomas su oru, taip formuojant lietaus efektą ir užtikrinant itin komfortabilią bei švelnią dušo srovę.

5. Nukalkinimo funkcija. Renkantis labai pigią dušo galvutę, sunku tikėtis, kad ji bus ilgaamžė. O ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo medžiagos, iš kurios pagaminta dušo galvutė, bet ir nuo to, kokie purkštukai sumontuoti dušo galvutėje. Dažna problema - tiesiog užkalkėję purkštukai, kuriuos vėliau išvalyti yra itin sunku. Dušo galvutės su purkštukais iš kokybiškos silikono medžiagos garantuoja lengvą purkštukų išvalymą nuo kalkių purkštukus tiesiog perbraukus delnu. Tokia galimybė dušo galvutę daro ilgaamžiškesne.

6. Papildomos funkcijos. Mėgstantiems paįvairinti prausimosi procesą, gamintojai gali pasiūlyti bent keletą dušo galvučių režimų. Pasirinkimas gan platus, nes, priklausomai nuo dušo galvutės, gali būti suteiktiama galimybė rinktis nuo 1 iki 5 ar net daugiau funkcijų. Dušo galvutėse su daugiau funkcijų, paprastai siūlomos normalios srovės, stiprios masažinės, intensyvios, o taip pat švelnios srovės funkcijos. Taip pat galima rinktis dušo galvutes su vandens pristabdymo mygtuku, kas leidžia neišjungiant vandens maišytuvo, laikinai pristabdyti tėkmę per dušo galvutę.