Maišytuvai

Maišytuvai

Specialistai yra apskaičiavę, kad per metus vidutinė šeima įjungia/išjungia vandenį iki 10000 kartų. Atlaikyti tokį krūvį gali tik kokybiškas ir patikimas maišytuvas. Taigi, jei norite, kad maišytuvas tarnautų ilgus metus, jį rinktis turite atidžiai...
Plačiau...
Dušo prekės

Dušo prekės

Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, jog net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja atlikus laboratorinius tyrimus ar jau tik eksploatacijos metu...
Plačiau...
Atsarginės detalės

Atsarginės detalės

Itin gausus - didžiausias Lietuvoje - atsarginių detalių pasirinkimas! RUBINETA gali pateikti bet kurias dalis, naudojamas gaminamuose vandens maišytuvuose. Visų gaminamų modelių atsarginės dalys nuolatos turimos mūsų sandėliuose!
Plačiau...
Lydintys santechnikos gaminiai

Lydintys santechnikos gaminiai

Įsigijus maišytuvą, jo pajungimui reikalingos ir lydinčios prekės – ventiliai bei aukšto spaudimo santechnikos žarnelės. Šių santechnikos produktų patikimumas yra svarbi kiekvieno vandentiekio santechninio mazgo instaliacijos patikimumo užtikrinimo grandis.
Plačiau...
Nuotekų sistemos

Nuotekų sistemos

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė.
Plačiau...

Maišytuvai

Spausdinti
Kodėl iš pažiūros panašių maišytuvų kainos taip skiriasi? Nuo ko daugiausiai priklauso galutinė maišytuvo kaina? Tik žinodami atsakymus į šiuos klausimus, o taip pat, pasverdami kas svarbiausiai Jums - pigiausia prekė, kokybiška prekė už palankiausią kainą ar kokybiška garsaus pavadinimo prekė - pasirinksite teisingai.

Iš ko susideda maišytuvo kaina ir kaip atskirti - „kas yra kas”?


Didelę maišytuvo kainos dalį sudaro jo gamyboje panaudotų medžiagų bei žaliavų kaina. Kuo kokybiškesnės žaliavos, tuo jos brangesnės. Jeigu maišytuvas kainuoja labai pigiai, galite būti tikri – gaminant jį buvo panaudotos prastos kokybės medžiagos, todėl gaminys netarnaus ilgai. Dar daugiau - jo eksploatacijos metu Jus gali užgriūti ir netikėtos bei nemalonios avarijos (pvz.: trūkus maišytuvo korpusui ar vandens pajungimo žarnelei).

Kita kainos dedamoji - gamybos technologijos ir panaudoti sprendimai. Pigesnės technologijos neužtikrina kokybės stabilumo, todėl neišvengiamai nukenčia kokybė.

Trečia dedamoji – gamintojo vardas, pridedantis taip vadinamą „prabangos mokestį“. Būtent dėl jo garsiausių pasaulio gamintojų produktai kainuoja kur kas daugiau, nei analogiški nežinomų ar mažesnių gamintojų produktai.

RUBINETA yra pasirinkusi gan sudėtingą, tačiau ilgame laikotarpyje sėkmę garantuojantį kelią – naudoja tik pačios aukščiausios kokybės medžiagas, ilgame gamybos procese pasitelkia tik moderniausias technologijas įvaldžiusius gamintojus, tačiau nebūdama pasaulinio garso gamintoju, taupo lėšas agresyviai rinkodarai. Štai kodėl RUBINETA produkcija, būdama pačios aukščiausios kokybės, yra akivaizdžiai pigesnė už garsių ženklų analogiškus gaminius.


Maišytuvų konstrukcijos tipai


Rinkdamiesi maišytuvą, įvertinkite ir Jums priimtiniausią jo konstrukcijos tipą, kurie būna:dviejų vožtuvų, vienos svirties, termostatiniai ir bekontakčiai.

Dviejų vožtuvų – su dviem ventiliais/rankenėlėmis atskirai karštam ir šaltam vandeniui. RUBINETA asortimente rasite dviejų vožtuvų maišytuvus su:

  • Paprastais ventiliais (prieinama kaina, konstrukcijos paprastumas montuojant bei remontuojant, tačiau sunkiau reguliuoti temperatūrą bei vandens slėgį);
  • Keraminiais ventiliais (ilgaamžiškumas, konstrukcijos paprastumas montuojant bei remontuojant, patogus slėgio ir temperatūros reguliavimas 180*C sukimo kampu);
  • Keraminiai ventiliai su „Flow control“ funkcija (moderniausi trijų pakopų vožtuvai, suteikiantys galimybę itin patogiai bei tiksliai reguliuoti vandens slėgį ir temperatūrą 270*C sukimo kampu, padedantys mažinti vandens suvartojimą).

Vienos svirties – vandens temperatūra bei srautas reguliuojami viena rankenėle, o tokių maišytuvų pagrindinis elementas – keraminė kasetė. RUBINETA savo maišytuvuose montuoja kelių tipų ilgaamžes keramines kasetes, tarnaujančias 10 ir daugiau metų:

  • RubiStandart;
  • RubiSave (turinčia vandens taupymo funkciją);
  • Rubineta Sedal (Ispanija) – visame pasaulyje savo patikimumu garsaus kasečių gamintojo specialiai RUBINETA užsakymu gaminamos kasetės.

Termostatiniai, kurių užduotis užtikrinti vandens tiekimą palaikant nustatytą temperatūrą ir apsaugoti Jus nuo galimų nudegimų temperatūros ar vandens slėgio kritimo atveju. Šio tipo maišytuvai užtikrina komfortą, saugumą i taupymą. RUBINETA savo termostatiniuose maišytuvuose montuoja pasaulinio lyderio VERNET (Prancūzija) gamybos termo vožtuvus, garantuojančius patį didžiausią patikimumą.

Bekontakčiai (sensoriniai) maišytuvai, kurių veikimas paremtas infraraudonų spindulių jutiklio siunčiamu signalu: kai jis aptinka vartotojo rankos judėjimą, maišytuvas pradeda tiekti vandenį. Pastarieji maišytuvai visų pirma skirti viešosioms erdvėms, kuriose yra didelis žmonių srautas. Šie maišytuvai orientuoti į vandens taupymą bei maksimalią higienos apsaugą. RUBINETA bekontaktis maišytuvas Ecosens išsiskiria vienomis mažiausių visoje rinkoje vandens sąnaudomis (apie 1,7lt/min), todėl yra puikus pasirinkimas ieškantiems pačio patikimiausio ir padedančio sutaupyti gaminio.


Daugiau naudingos informacijos apie RUBINETA MAIŠYTUVUS rasite čia.