Array

Lydintys santechnikos gaminiai

Spausdinti


LYDINČIOS SANTECHNIKOS PREKĖS


Įsigijus maišytuvą, tam kad jį pajungti reikia turėti ir kai kurias lydinčias prekes, o konkrečiai – kampinius ventilius bei aukšto spaudimo santechnikos žarneles (tuo atveju, kai komplekte prie maišytuvo pridėtos pajungimo žarnelės bus per trumpos). Kiekvienam pirkėjui svarbu ne kurio nors vieno iš visų sumontuotų santechninių prietaisų bei lydinčių prekių, o bendras santechnikos instaliacijos patikimumas.

RUBINETA, brangindama aukštą savo pagrindinės produkcijos – maišytuvų vardo patikimumą, o taip pat, siekdama klientams palengvinti visų montuojant maišytuvus reikalingų santechnikos prekių komplektavimą, pirkėjams siūlo įsigyti reikalingiausias lydinčių grupių prekes:

  • Uždaromąją armatūrą (kampiniai įvairios konstrukcijos ventiliai, rutuliniai ventiliai, perėjimai);
  • Santechnines aukšto spaudimo žarneles.

Lydinčios santechnikos prekės yra neatsiejama dažno santechnikos prietaiso, taip pat ir maišytuvo, dalis, siekiant jį prijungti prie vandentiekio tinklo.  Parduotuvėse galima sutikti įvairių gamintojų siūlomų lydinčių prekių. Atsakingas pasirinkimas tenka pačiam pirkėjui, o kadangi savo išore šios prekės beveik vienodos, jis tikrai nėra paprastas. Taip, skiriasi prekių kaina, bet kaip žinoti kuri jų patikima?

Statistika skelbia, kad labai dažna avarijos vandentiekio sistemose priežastis yra būtent santechninių prietaisų pajungimo metu panaudotų lydinčių prekių (žarnelės, ventiliai) gedimai, tiesiog jų įtrūkimai. Pasekmės skaudžios – užpilti apačioje gyvenantys kaimynai, brangiai kainuojantis savo ir kaimynų būsto remontas, patirtas stresas. Tinkama šių prekių kokybė ne mažiau svarbi ir higieniniais sumetimais – juk dažnas virtuvinį vandens čiaupą naudoja ir geriamam vandeniui gauti.

Kodėl verta rinktis būtent RUBINETA gamybos lydinčias santechnikos prekes?

RUBINETA visai savo produkcijai suteikia ilgą garantijos laikotarpį. Siekdama dar geriau apsaugoti vartotoją, RUBINETA papildomai yra apdsiraudusi 2.000.000 LT/ 579.240 EUR dydžio civilinės atsakomybės draudimu, kas RUBINETA vartotojams papildomai garantuoja visapusį saugumą ir bet kokių, dėl galimai netinkamos gaminių kokybės, atsiradusių žalų atlyginimą.


SANTECHNIKOS ŽARNELĖS


SANTECHNINĖS ŽARNELĖS – tai lydinčios prekės, kurias bene sudėtingiausia pasirinkti mažiau patyrusiam vartotojui.

Kodėl verta rinktis būtent RUBINETA žarneles:

  • RUBINETA žarnelių vidus gaminamas tik iš kokybiškos EPDM gumos, todėl jos tinkamos kontaktui su geriamuoju vandeniu;
  • Gyvenamų būstų vandentiekio sistemose dažniausiai sutinkamas slėgis yra artimas 3 barams, tačiau pasitaikančių avarinių situacijų metu nereti hidrauliniai smūgiai, iššaukiantys kritinius trumpalaikius,net kelis kartus didesnio slėgio šuolius. RUBINETA žarnelių išorinis šarvas yra pagamintas iš tvirto aukštos kokybės nerūdijančio plieno, neplyštančio net ir prie 50 bar slėgio, atsparaus korozijai bei kitokiamagresyvios aplinkos poveikiui;
  • RUBINETA žarneliųvisos sudedamosios dalys – veržlės, nipelis, įvorė yra gaminamos tik iš aukštos kokybės žalvario, todėl yra taip pat atsparūs tiek slėgio, tiek ir pasikeitusios aplinkos poveikiui, o žarnelių užspaudėjai gaminami iš nerūdijančio plieno;
  • RUBINETA savo žarnelėms suteikia net 5 metų garantiją, be to – kaip ir kitiems savo gaminiams, taikopapildomą civilinės atsakomybės draudimo apsaugą, kas vartotojui garantuoja visapusį papildomą saugumą ir bet kokių patirtų dėl netinkamos gaminių kokybės žalų atlyginimą.
  • RUBINETA aukšto spaudimo žarnelės – tai aukščiausio saugumo garantas už protingą kainą.