Maišytuvai

Maišytuvai

Specialistai yra apskaičiavę, kad per metus vidutinė šeima įjungia/išjungia vandenį iki 10000 kartų. Atlaikyti tokį krūvį gali tik kokybiškas ir patikimas maišytuvas. Taigi, jei norite, kad maišytuvas tarnautų ilgus metus, jį rinktis turite atidžiai...
Plačiau...
Dušo prekės

Dušo prekės

Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, jog net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja atlikus laboratorinius tyrimus ar jau tik eksploatacijos metu...
Plačiau...
Atsarginės detalės

Atsarginės detalės

Itin gausus - didžiausias Lietuvoje - atsarginių detalių pasirinkimas! RUBINETA gali pateikti bet kurias dalis, naudojamas gaminamuose vandens maišytuvuose. Visų gaminamų modelių atsarginės dalys nuolatos turimos mūsų sandėliuose!
Plačiau...
Lydintys santechnikos gaminiai

Lydintys santechnikos gaminiai

Įsigijus maišytuvą, jo pajungimui reikalingos ir lydinčios prekės – ventiliai bei aukšto spaudimo santechnikos žarnelės. Šių santechnikos produktų patikimumas yra svarbi kiekvieno vandentiekio santechninio mazgo instaliacijos patikimumo užtikrinimo grandis.
Plačiau...
Nuotekų sistemos

Nuotekų sistemos

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė.
Plačiau...

RUBINETA produktai

Spausdinti


Puslapio turinys


 • Kodėl RUBINETA?
 • RUBINETA maišytuvai;
 • Produkcijos segmentai: standart, extra, premium;
 • Civilinės atsakomybės draudimas;
 • Garantinis aptarnavimas;
 • Tai įdomu - ar egzistuoja idealus maišytuvas?
 • Vandens taupymo sprendimai;
 • RUBINETA taupymo progama;
 • RUBINETA produktų asortimentas;
 • Katalogai ir lankstinukai;
 • VIDEO įrašai apie UAB RUBINETA.

 • Kodėl RUBINETA?


  • Didelė darbo patirtis - 15 metų maišytuvų gamybos istorija.
  • "Triple Check" kokybės kontrolės sistema projektavimo, gamybos ir surinkimo metu, o taip pat 100% visos produkcijos testavimas, užtikrinantis itin aukštą gaminių kokybę.
  • Platus produkcijos asortimentas, operatyvus užsakymų įvykdymo terminas, gausus atsarginių detalių pasirinkimas.
  • Atidi kainodara kiekviename rinkos segmente, garantuojanti teisingą aukštos kokybės ir geros kainos santykį. Nuolatinė prekybos ir kainų politikos kontrolė, padedanti išvengti pirkėjų apgaulės, o taip pat vidinės konkurencijos partnerių tarpe, garantuojant, kad bus patenkinti visų partnerių komerciniai interesai.
  • Ilgametė efektyvių pardavimo apimčių didinimo ir produkcijos populiarumo skatinimo metodų taikymo patirtis.
  • 5 metų garantija ir pogarantinis servisas visiems maišytuvams - aptarnavimas operatyviai vykdomas pirkėjo namuose.
  • Visose ES ir NVS šalyse galiojantis civilinės atsakomybės draudimas, skirtas kompensuoti pirkėjo patirtai žalai, atsiradusiai dėl galimos RUBINETA produkcijos kokybės neatitikties.
  • Efektyvūs rinkodaros įrankiai, padedantys išskirti produkciją net labai konkurencingoje aplinkoje ir skatinantys RUBINETA gaminių paklausą pirkėjų tarpe.
  • Įdiegta efektyvi įmonės gamybos kokybės ir procesų valdymo kontrolės sistema. UAB RUBINETA sertifikuota ISO 9001:2008 sertifikatu.
  • Turimi higienos ir produkcijos atitikties sertifikatai galioja įvairiose šalyse: Rusijoje, Baltarusijos Respublikoje, Ukrainoje, Lietuvos Respublikoje, Lenkijoje, Slovakijoje.

  RUBINETA maišytuvai


  RUBINETA kuria maišytuvus "nuo nulio"

  Maišytuvo gamybos procesas prasideda nuo maišytuvo dizaino kūrimo, jo konstrukcijos, brėžinių. Tai RUBINETA įmonės specialistai daro patys, nes šie etapai yra svarbus, o kartais ir lemtingi, siekiant sukurti kokybišką produktą. Per savo veiklos periodą įmonė subūrė stiprią konstruktorių ir dizainerių komandą, kurių kompetencija leidžia didžiuotis sukurtais produktais.

  Naujausios RUBINETA sukurtų maišytuvų serijos sėkmingai dalyvauja prestižiniuose pramoninio dizaino konkursuose, tokiuose kaip IF, RED DOT.

  Galimybė naudotis laboratorija bei unikaliomis kompiuterinėmis technologijomis, leidžia visapusiškai ištirti ir patikrinti naują produktą dar prieš pradedant jo masinę gamybą, o taip pat - užtikrinti nepriekaištingą gaminio kokybę bei sėkmę.

   

  Kaip RUBINETA gamina maišytuvus?

  Rubineta pati projektuoja bei konstruoja kiekvieną savo gaminį, o po to, prieš pradedant masinę jo gamybą, nustato reikalavimus žaliavoms, technologijoms, kontrolės sistemai. Tik ilgai ir daug kartų atliekant tą pačią operaciją galima pasiekti tinkamą stabilios produkto kokybės bei žemos savikainos santykį. Būtent todėl, tokius gamybos procesus kaip korpuso liejimas, kasečių bei aeratorių gamyba, plastikinių detalių štampavimas, žalvarinių komponentų tekinimas mes patikime geriausiems savo partneriams, šių sričių profesionalams.

  Užsiima maišytuvų surinkimu. Maišytuvų surinkimas - vienas iš svarbiausių etapų, kurio metu detalių rinkinys tampa maišytuvu. RUBINETA maišytuvo surinkimas vyksta Lietuvoje, prieš tai kruopščiai patikrinus visas detales. Surinkimo kokybė ir visapusiška maišytuvo patikra atliekama pagal „3-ple Check" (trigubą) Kokybės Kontrolės Sistemą.

  Tikrina kokybę. RUBINETA sukūrė unikalią kokybės gamybos kontrolės sistemą, kurios dėka, tikimybė, kad bus padaryta klaida sumažėja iki minimumo. Mes užtikrintai galime pareikšti, kad pagal kokybės parametrus esame tarp lyderių ne tik savo klasės gamintojų tarpe, bet ir tarp premium klasės prekinių ženklų. Įmonės kokybės kontrolės specialistai ne tik prižiūri vidinius gamybos procesus, bet ir tikrina tiekėjų gaminių kokybė.


  RUBINETA produkcijos segmentai


  Maišytuvų rinka šiuo metu yra perpildyta. Viena vertus, tai patogu ir prekybos kompanijoms, ir galutiniam pirkėjui – jie gali tikėtis patrauklesnės produktų kainos. Kita vertus, kaip rodo statistika, esant pasirinkimo gausai pirkėjas tiesiog pasimeta ir dažnai iš viso atsisako pirkti. RUBINETA specialistai, kruopščiai įvertinę įvairių socialinių sluoksnių pirkėjų reikmes ir finansines galimybes, maišytuvų liniją suskirstė į atskirus segmentus. Šie segmentai aiškiai nustato ir atskiria maišytuvų serijas, palengvina pirkėjo orientaciją asortimente ir padeda jam teisingai išsirinkti.

  Maišytuvų modeliai skirstomi į tris segmentus, kiekvienam segmentui būdingi savi dizaino ir techniniai sprendimai, funkcionalumas ir kainų lygis.

  Standard segmento maišytuvams būdingas klasikinis dizainas. Šio segmento maišytuvai komplektuojami RubiStandard™ linijos kasetėmis, ventiliais ir aeratoriais, garantuojančiais ilgametį nepriekaištingą maišytuvo veikimą.

   

  Extra segmento maišytuvams būdingas šiuolaikinis dizainas. Šio segmento maišytuvai komplektuojami patikimais RubiSave™ linijos kasetėmis, ventiliais ir aeratoriais, bei NEOPERL®Perlator Honeycomb linijos aeratoriais, garantuojančiais vandens taupymą visą maišytuvo naudojimo laiką.

  Premium segmento maišytuvams būdingas išskirtinis dizainas. Maišytuvai tiekiami sukomplektuoti su BrandPremium™ linijos pirmaujančių pasaulio gamintojų kasetėmis ir ventiliais, bei antikalkiniais NEOPERL® Cascade SLC aeratoriais, garantuojančiais maksimaliai patogų bei nepriekaištingą maišytuvo veikimą.


  Civilinės atsakomybės draudimas


  RUBINETA produkcijos civilinė atsakomybė yra apdrausta tarptautinėje bendrovėje If P&C Insurance Company Ltd. Apdraudžiant atsakomybę už gaminių kokybę, ginami vartotojų, gaunančių papildomas jų įstatyminių teisių įgyvendinimo garantijas, interesai, o patirta žala kompensuojama draudimo bendrovių išmokomis.

   

   


  IŠSKIRTINIS Garantinis aptarnavimas


  RUBINETA prekinio ženklo maišytuvų garantinis (o pirkėjams pageidaujant ir pogarantinis) aptarnavimas vykdomas kliento namuose/maišytuvų sumontavimo vietoje.
   
  Kiekvienam pirkėjui, besirenkančiam RUBINETA maišytuvus, suteikiami tvirti argumentai, jog per visą ilgą įsigyto RUBINETA gaminio garantinį laikotarpį sumontuotas maišytuvas ištikimai tarnaus, nesukeldamas jokių rūpesčių.
   
  Garantinio aptarnavimo tvarka:
  1.      RUBINETA maišytuvui sugedus garantinio laikotarpio metu, prašome skambinti tiesiai serviso tarnybai telefonu 1898 ir užregistruoti gedimą.
  2.      Užregistravus gedimą, serviso tarnyba per 24* val. atvyks pas Jus į namus ir nemokamai sutvarkys maišytuvą (kiekvieno garantinio gedimo atveju).
   
  *terminas 24 val. taikomas apskričių centruose. Labiau nutolusiuose rajonuose, terminas gali būti ilgesnis.


  Tai įdomu  Vandens taupymo sprendimai


  Vandens taupymas tampa vis svarbesnis tiek dėl didėjančių išteklių kaštų, tiek ir ekologijos požiūriu. Šiais laikas svarbia tampa ne tik maišytuvo kaina jo pirkimo metu, bet ir įsigyto maišytuvo eksploatacijos išlaidos, apsprendžiamos jo išleidžiamo vandens kiekiu. Todėl renkantis maišytuvą naudinga plačiau žinoti apie šiuolaikinių maišytuvų galimybes. Galvojant apie taupymo svarbą, svarbu atsižvelgti į maišytuvo paskirtį. Pavyzdžiui virtuvės plautuvei, o taip praustuvui vonios kambaryje ar dušui visai pakaks maišytuvo, kurio vandens pralaidumas ne viršys 6ltr/min. O tuo tarpu standartinių maišytuvų, kuriuose nepanaudotos taupymo technologijos, vandens pralaidumas siekia net iki 14ltr/min. Skirtumas akivaizdus, tiesa?

  Praleidžiamo vandens kiekis paprastai reguliuojamas keičiant aeratoriaus ir/ar kasetės konstrukciją. Aeratorius – tai vandens srauto reguliatorius, praleidžiamą vandenį prisotinantis oru. Oru prisotinta vandens srovė tampa glotnesė, „minkštesnė“ ir maloni liesti, o slėgis išlieka stiprus, nors per minutę išleidžiamo vandens kiekis sumažėja. Galima sutikti kelių tipų konstrukcijos aeratorius: paprastus aeratorius (tiesiog tik maišančius vandenį su oru); aeratorius su ribotuvu (be vandens maišymo, dar ribojančius ir išleidžiamo vandens kiekį); aeratorius su „protingo ribojimo“ sistema (be aukščiau išvardintų funkcijų, garantuojančius stiprią bei vienodą srovę net ir esant mažam vandens slėgiui). RUBINETA

  RUBINETA savo maišytuose realizuoja tik pačius pažangiausius vandens taupymo sprendimus, naudodama aeratorius su „protingo ribojimo“ sistema, o taip pat „Flow control“ funkciją turinčias kasetes bei ventilius, kurie be didžiausios vandens ekonomijos kartu užtikrina ir maksimalų maišytuvo naudojimo komfortą. Todėl vandens srautas daugelyje RUBINETA virtuvėms, praustuvams, o taip pat dušams skirtų maišytuvų neviršija 5ltr/min, o sistemoje esant mažesniam slėgiui, jis tiesiog visai nėra ribojamas, taip garantuojant maksimalų komfortą bei patogumą. 


  RUBINETA taupymo programa


  RUBINETA savo klientams dovanoja specialią taupymo programą, kuria pasinaudojus galima sutaupyti net iki 300 eurų per metus!


  Siekiant pasinaudoti programos siūlomais privalumais, tereikia įsidiegti RUBINETA pristatomus, pagal taupančia technologiją RubiSave sukurtus virtuvinių, praustuvų bei dušų maišytuvų komponentus:

  Aeratorius RubiSave virtuviniams bei praustuvių maišytuvams, kurie:
  • prisotina vandenį oru, srovė tampa "minkšta";
  • sumažina vandens srovę iki 5 litrų pe minutę;
  • pradeda veikti, srovei viršijus 5 litrus per minutę;
  • esant mažam slėgiui, srovė nekinta.
  Ribotuvus RubiSave dušo maišytuvams, kurie:
  • sumažina vandens srovę iki 5 litrų per minutę;
  • pradeda veikti, srovei viršijus 5 litrus per minutę;
  • esant mažam slėgiui, srovė nekinta.


  Atsisiųsti RUBINETA taupymo programos pristatymą


  RUBINETA produktų asortimentas


  Be jau aptartų vandens maišytuvų RUBINETA taip pat gamina ir dušo galvutes, stovus, žarnas, santechnines žarneles, atsargines dalis, uždaromąją armatūrą.

  Dušo galvučių, stovų, žarnų gamyba reikalauja didelių investicijų į kokybiškas formas, įrangą. RUBINETA produkcijai gaminti naudojamos tik itin kokybiškos žaliavos ir technologijos. Tai užtikrina gaminių ilgaamžiškumą, kokybę ir patikimumą. Analogiško dizaino produktai dažniausiai yra panašūs tik išore, o skirtumas pajaučiamas pradėjus juos naudoti arba laboratorinių tyrimų metu. RUBINETA bendradarbiauja su geriausiais minėtos produkcijos gamintojais Europoje ir Azijoje, užtikrinančiais griežtą mūsų reikalavimų žaliavų kokybei bei gamybos procesams vykdymą.

  Snow (Ø 100) River Con/Con 150 cm Rinkinys Static + Accord-Aqua-Superflex
  Dugno vožtuvas Kampinis ventilis 1/2 Varianta-Delta Snapas J 200x130 mm

   


  VIDEO įrašai apie RUBINETA


  Dzūkijos TV „Statybų enciklopedija“

  (apie RUBINETA produkciją nuo 4:20 min.)


  Lietuviško kapitalo įmonė UAB RUBINETA, siekdama prisidėti prie ilgalaikių teigiamų pokyčių viename skurdžiausių Zambijos regionų, nusprendė padovanoti Mikutos kaimo vaikams mokyklą. Šiuo metu jau išlieti pastato pamatai. RUBINETA lėšomis statomoje mokykloje dirbs profesionalus mokytojas, įgijęs aukštąjį išsilavinimą ir turintis pedagogo kvalifikaciją. Naujoji mokykla bus nemokama, todėl taps prieinama net pačiose skurdžiausiose šeimose gyvenantiems vaikams. Po pamokų visi vaikai gaus pietus, kas yra gyvybiškai svarbu maisto nepriteklių kenčiantiems vaikams. Mokyklą kiekvieną dieną pamainomis galės lankyti daugiau nei 200 vaikų ne tik iš Mikutos, bet ir iš aplinkinių kaimų.

  Apie organizacijos „Gelbėkit vaikus" misiją Zambijoje ir UAB RUBINETA padovanotą mokyklą Mikutos kaimo vaikams žiūrėkite dokumentiniame filme „Zambija: ačiū, Lietuva!" (premjera LNK eteryje 2014 m. rugpjūčio 29 d., penktadienį, 19.30 val).

  Filmo „Zambija: ačiū, Lietuva!" I ir II anonsai: