Maišytuvai

Maišytuvai

Specialistai yra apskaičiavę, kad per metus vidutinė šeima įjungia/išjungia vandenį iki 10000 kartų. Atlaikyti tokį krūvį gali tik kokybiškas ir patikimas maišytuvas. Taigi, jei norite, kad maišytuvas tarnautų ilgus metus, jį rinktis turite atidžiai...
Plačiau...
Dušo prekės

Dušo prekės

Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, jog net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja atlikus laboratorinius tyrimus ar jau tik eksploatacijos metu...
Plačiau...
Atsarginės detalės

Atsarginės detalės

Itin gausus - didžiausias Lietuvoje - atsarginių detalių pasirinkimas! RUBINETA gali pateikti bet kurias dalis, naudojamas gaminamuose vandens maišytuvuose. Visų gaminamų modelių atsarginės dalys nuolatos turimos mūsų sandėliuose!
Plačiau...
Lydintys santechnikos gaminiai

Lydintys santechnikos gaminiai

Įsigijus maišytuvą, jo pajungimui reikalingos ir lydinčios prekės – ventiliai bei aukšto spaudimo santechnikos žarnelės. Šių santechnikos produktų patikimumas yra svarbi kiekvieno vandentiekio santechninio mazgo instaliacijos patikimumo užtikrinimo grandis.
Plačiau...
Nuotekų sistemos

Nuotekų sistemos

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė.
Plačiau...

KLAUSIMAI APIE SANTECHNIKĄ

Spausdinti


Žmonės kalba – kuo sunkesnis maišytuvas, tuo geriau. Ar tiesa?

Didžiąją kiekvieno maišytuvo svorio dalį iš tiesų sudaro jo korpusas. Tačiau maišytuvo korpuso patvarumą lemia ne jo svoris, o tokie aspektai, kaip: liejinio medžiagų sudėtis, liejimo technologija, naudojamos liejimo formos ir liejinio sienelių storio tolygumas.

Liejinio medžiagų sudėtis užtikrina, kad liejimo procese medžiagos pasiskirstys tolygiai ir visos eksploatacijos metu metalas neįtrūks dėl jo viduje vykstančių cheminių procesų (tokių kaip korozija, oksidacija ir pan.) Tam tikrų komponentų, tokių kaip kaip Fe (geležis), Sn (Alavas), Al (aliuminis) kiekio žalvario liejinyje viršijimas tik 0,1% eksploatacijos metu gali sukelti netgi korpuso įtrūkimus. Todėl labai svarbu užtikrinti žaliavų kokybę ir sudėtį.

Ne mažiau svarbu ir naudojamos liejimo technologijos, kadangi tik gravitacinio liejimo būdas užtikrina, jog liejinyje liejimo proceso metu nesusidarys mikroporiniai tarpeliai. Liejimo proceso metu ypatingai svarbu, kad per labai trumpą laiką į formą liejamas liejinys prieš sustingdamas spėtų tolygiai pasklisti po visas formos ertmes. Todėl norint garantuoti aukščiausią liejinio kokybę, būtina labai nuosekliai sukonstruoti liejimo formą bei teisingai pasirinkti skysto liejinio padavimo į ją taškus.Liejimo formos, tiek išorinė (formuojanti liejinio išorę), tiek ir vidinė (formuojanti liejinio vidų) turi būti pagamintos itin kruopščiai, kad sienelių storis būtų vienodas visose korpuso vietose ir viršytų 2.5 mm.

Ne paslaptis, jog tikslios liejimo formos, liejime naudojamos kokybiškos ir stabilios sudėties žaliavos, o taip pat ir gravitacinė liejimo technologija kainuoja brangiai. Žinant tai, tampa aišku, jog gamintojai, kurie siekia pateikti itin žemą produkto kainą, tiesiog atsisako moderniausių liejimo technologijų bei nuolatinės naudojamos žaliavos sudėties kokybės kontrolės procesų; tuo tarpu galimo broko bando išvengti liedami korpusus su didesne atsarga, t.y. stambesnius, sunkesnius. Deja, korpuso svoris niekaip negali užtikrinti gaminio kokybės.


Ar RUBINETA pati lieja korpusus? Ar jie gaminami Kinijoje?

Tam, kad užtikrinti kokybišką žalvario liejimą, reikia žinoti viską apie medžiagas ir technologijas. Rubineta tai žino. Kokybišką liejimą atlikti gali tik gamykla, naudojanti naujausią gravitacinio liejimo technologiją (plačiausiai žinomos italų IMR liejimo mašinos) bei besilaikanti itin griežtų liejinio metalo sudėties kontrolės procesų. Rubineta bendradarbiauja su patikimomis Italijos, Slovėnijos, Portugalijos, Turkijos, o taip pat ir Kinijos liejimo gamyklomis. Lietuvoje patys korpusai nėra liejami. Tai suprantama, kadangi dauguma pasaulyje lyderiaujančių maišytuvų gamintojų taip pat yra atsisakę savo liejimo proceso, šį darbą patikėdami specializuotoms bei modernioms, tik tuo užsiimančioms gamykloms.


Kaip RUBINETA organizuoja savo produkcijos gamybos procesus?

Konstruoja maišytuvus „nuo nulio". Maišytuvų kūrimo procesas prasideda nuo kiekvieno maišytuvo dizaino parinkimo, jo konstrukcijos projektavimo bei brėžinių gamybai parengimo. Visa tai RUBINETA vykdo pati ir būtent šis pradinis kūrimo procesas yra pagrindas, padedantis užtikrinti konkurencinį pranašumą. RUBINETA savo darbuotojų gretose subrandino stiprius konstruktorius, dizainerius, kurie sėkmingai kuria paklausius RUBINETA ženklo gaminius. Naujausios RUBINETA maišytuvų serijos sėkmingai dalyvauja prestižiniuose tarptautiniuose pramoninio dizaino konkursuose IF ir RED DOT. Konstravimo proceso metu RUBINETA naudoja unikalią kompiuterinę technologija bei LABORATORIJĄ - panaudojant jas abi, dar prieš serijinę produkcijos gamybą, visapusiškai išbandomas kiekvienas naujas gaminys. Tai, savo ruožtu, padeda užtikrinti produkto kokybę, jo sėkmę rinkoje.

RUBINETA TAIP PAT:

Nustato išsamius reikalavimus naudojamoms medžiagoms bei kiekvieno gamybos proceso technologijoms, naudoja kokybės užtikrinimo kontrolės sistemą. Industrijos laikai įrodė, kad patraukliausią savikainą, o tuo pačiu ir gaminio pardavimo kainą netaupant jo kokybės sąskaita, galima pasiekti tik siaurai specializuojantis vienoje pasirinktoje srityje. Tik masinis tam tikro proceso kartojimas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę leidžia užtikrinti stabiliausią kokybę ir garantuoti patraukliausią gaminio kainą. Štai kodėl todėl tokius gilios specializacijos reikalaujančius gamybinius procesus, kaip korpusų liejimas, žalvarinių komponentų metalo apdirbimas, plastikų štampavimas, keramikinių kasečių bei aeratorių gamyba, Rubineta vykdo pasitelkusi pačius stipriausius kiekvienos iš sričių partnerius, jau įrodžiusius, jog jie yra geriausi.

Atlieka maišytuvų surinkimą. Maišytuvo surinkimas - tai tas svarbus ilgo gamybos proceso etapas, kuomet atskiros detalės bei mazgai tampa galutiniu produktu, paruoštu vartotojo naudojimui.Visas surinkimo procesas vykdomas Lietuvoje, užtikrinant kruopščiausią atskirų mazgų bei detalių kokybės kontrolę, gaminių surinkimo kokybę bei visapusiška surinktos produkcijos patikrą.

Taiko visapusę kokybės kontrolės sistemą. Rubineta sukūrė ir naudoja unikalią maišytuvų gamybos kokybės kontrolės sistemą, padėjusią užtikrinti itin mažą klaidų tikimybę. Drąsiai galime teigti, kad Rubineta maišytuvų kokybės rodikliai yra vieni geriausių ne tik savo kainos, bet ir pačių brangiausių maišytuvų grupėje. Rubineta komanda kontroliuoja ne tik galutinės produkcijos surinkimo procesą, bet ir kiekvieno išorinio gamybos proceso, vykdomo pas pasirinktus atskirų mazgų gamintojus, kokybės kontrolę bei užtikrinimą.


Kaip RUBINETOJE vykdomas maišytuvų surinkimas? Kiek maišytuvų pagaminama kasdien?

Rubineta naudoja 2 etapų gaminių surinkimo technologiją. Pirmame etape surenkami patys maišytuvai, taip vadinami pusgaminiai ir vykdomas 100% kiekvieno surinkto maišytuvo testavimas. Antrame etape, priklausomai nuo gauto iš konkretaus kliento užsakymo, vykdomas galutinis kiekvieno maišytuvo komplektavimas bei pakavimas. Šiuo metu kiekvieną darbo dieną Rubineta pagamina bei pirkėjams pateikia apie 3-4 tūkstančius maišytuvų.


Ar RUBINETA gamina dušo galvutes, stovus, žarneles?

Dušo galvučiu, dušo žarnų, dušo stovų (toliau tekste – dušo temos prekių) gamyba yra labai specifinė niša, taip pat reikalaujanti ir reikšmingų investicijų į kokybiškas formas bei gamybai pritaikytą irangą. Dušo temos produkcijai, kaip kitiems savo ženklo produktams, Rubineta yra nustačiusi griežtus reikalavimus medžiagų sudėčiai bei gamyboje naudojamoms technologijoms. Remiantis Rubineta keliamais reikalavimais, užtikrinamas produktų ilgaamžiškumas, patikimumas ir kokybė. Siekiant garantuoti patraukliausią dušo temos prekių kokybės ir kainos santykį, Rubineta pasirinko bendradarbiavimą su geriausiais šios srities prekių gamintojais Europoje bei Kinijoje, užtikrinančiais griežtą savo gamyboje naudojamų medžiagų bei visų gamybos proceso dalių kokybės kontrolę. Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, kad labai panašaus ar net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai panašūs yra tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškės tik atlikus laboratorinius tokios produkcijos tyrimus arba eksploatacijos metu.