Maišytuvai

Maišytuvai

Specialistai yra apskaičiavę, kad per metus vidutinė šeima įjungia/išjungia vandenį iki 10000 kartų. Atlaikyti tokį krūvį gali tik kokybiškas ir patikimas maišytuvas. Taigi, jei norite, kad maišytuvas tarnautų ilgus metus, jį rinktis turite atidžiai...
Plačiau...
Dušo prekės

Dušo prekės

Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, jog net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja atlikus laboratorinius tyrimus ar jau tik eksploatacijos metu...
Plačiau...
Atsarginės detalės

Atsarginės detalės

Itin gausus - didžiausias Lietuvoje - atsarginių detalių pasirinkimas! RUBINETA gali pateikti bet kurias dalis, naudojamas gaminamuose vandens maišytuvuose. Visų gaminamų modelių atsarginės dalys nuolatos turimos mūsų sandėliuose!
Plačiau...
Lydintys santechnikos gaminiai

Lydintys santechnikos gaminiai

Įsigijus maišytuvą, jo pajungimui reikalingos ir lydinčios prekės – ventiliai bei aukšto spaudimo santechnikos žarnelės. Šių santechnikos produktų patikimumas yra svarbi kiekvieno vandentiekio santechninio mazgo instaliacijos patikimumo užtikrinimo grandis.
Plačiau...
Nuotekų sistemos

Nuotekų sistemos

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė.
Plačiau...

D.U.K

Spausdinti
APIE MUS

Kodėl rinktis būtent UAB MERLANA elektroninę parduotuvę?

UAB MERLANA elektroninė parduotuvė – tai naujausias bendrovės projektas. Vis dėlto, šio projekto jokiu būdu negalima laikyti eilinių, Lietuvos rinkoje pastaruoju metu itin masiškai besisteigiančių (o tuo pačiu ir užsidarančių), projektų atitikmeniu. MERLANA elektroninė parduotuvė išsiskiria:

PATIKIMUMU. Beveik visas į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktas prekes būtent mūsų bendrovė jau eilę metų tiekia daugumai Lietuvoje veikiančių mažmeninės prekybos įmonių (įskaitant ir didžiausius tinklus) bei galutiniams vartotojams. Didžioji dalis UAB „MERLANA“ tiekiamos produkcijos jau tapo neabejotinais pardavimų lyderiais Lietuvoje (tame tarpe – RUBINETA maišytuvai, dekoratyviniai metalo elementai ir dirbiniai). Taigi, išsirinkę sau tinkamą prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jūs būsite garantuoti, kad pasirinkote daugelio vartotojų įvertintas ir populiarumą jau spėjusias išsikovoti, patikimas prekes.

OPERATYVUMU. Pirkėjai išsirinkę ir užsakę prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje nerizikuoja, kad tik sulaukę eilinio užsakymo mes pulsime ieškoti reikiamos prekės pas jos gamintoją/didmenininką ir ją atsivežę pateiksime savo Pirkėjui. Absoliuti dauguma į katalogą įtrauktų prekių nuolatos saugoma mūsų sandėliuose, todėl patvirtintus užsakymus įvykdysime operatyviau už kitas parduotuves.

KAINA. Mes patys esame į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktų prekių „pirmosios rankos“ (pagrindiniai tiekėjai) Lietuvoje. Taigi, visada būsite tikri, kad gaunate patį patraukliausią komercinį pasiūlymą. O jei nutiks taip, kad tą pačią prekę pas kitą pardavėją Lietuvoje rasite pigiau nei ją siūlome mes – praneškite mums ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar dar geresnį pasiūlymą.


BENDRADARBIAVIMAS

Kuo iš kitų partnerystės pasiūlymų išsiskiriasi MERLANA siūlomas bendradarbiavimas?

MERLANA niekada nesiekia vienpusės naudos sau. Kiekvieną verslo klientą mes laikome partneriu ir su juo stengiamės užmegzti ilgalaikį, glaudų bei abipusę naudą teikiantį bendradarbiavimą. Viena iš mūsų siūlomo bendradarbiavimo paketo sąlygų yra toks pat būsimo partnerio požiūris į savo pirkėją. Žinome, kad tik orientacija į pirkėjus ir gebėjimas geriau už konkurentus patenkinti pirkėjų poreikius padės pasiekti verslo tikslus ir įgyvendinti išsikeltus uždavinius. Suprantame, kad bet kurio produkto paklausa ir jo realizavimo sėkmė visada priklauso nuo to, kaip patenkinami pirkėjų poreikiai ir lūkesčiai. Todėl būtent galutinių pirkėjų poreikių ir lūkesčių tenkinimas yra svarbiausias mūsų veiklos kredo. Juo grindžiama ir mūsų bendradarbiavimo paketo partneriams esmė - pateikti komerciškai naudingiausią pasiūlymą, užtikrinantį galimybes geriausiai patenkinti savųjų pirkėjų poreikius ir tiesiog tapti geriausiais.

Žinome, kad visi klientai yra laisvi pasirinkti savo tiekėjus, todėl siekiame, kad būtent mūsų bendradarbiavimo pasiūlymas Jums būtų pats naudingiausias!


 

PIRKIMAS EL. PARDUOTUVĖJE

Kokiais būdais galima užsakyti prekes?

Norime būti lankstūs, todėl Jūsų užsakymus esame pasiruošę priimti bet kuriuo iš žemiau nurodytų būdų:

Internetu - Jums prisiregistravus/prisijungus prie MERLANA el. parduotuvės.

El. paštu, telefonu ar skype ryšiu:

  • Užsakant METALO gaminių katalogo prekes: telefonas - 8-698-50752; el.paštas - metalas@merlana.lt; skype - merlana metalas;
  • Užsakant SANTECHNIKOS gaminių katalogo prekes: telefonas - 8-615-19723; el.paštas - santechnika@merlana.lt; skype - merlana santechnika.

Jums atvykus į įmonę ar mūsų PREKYBOS VIETAS, kur visada esate laukiami:

  • Užsakant METALO gaminių katalogo prekes: Vilkpėdės g.10, korpusas 19 Vilnius; darbo laikas: I-V nuo 8.00 iki 16.30.
  • Užsakant SANTECHNIKOS gaminių katalogo prekes: Savanorių pr.180, Vilnius, V aukštas, darbo laikas: I-V nuo 8.30 iki 17.00.

PASTABOS:
- užsakyti prekes 2 būdu galima tik apmokant už užsakomas prekes iš anksto - pagal mūsų suformuotą sąskaitą per elektroninės bankininkystės sistemą arba kitu
išankstinio mokėjimo
būdu;
- UAB MERLANA, prieš patvirtindama bei pradėdama vykdyti pateiktą užsakymą, pasilieka teisę prašyti Pirkėjo avansinės įmokos, jeigu užsakoma konkreti prekė nėra saugoma bendrovės sandeliuose ir/ar ji bus gaminama/importuojama, vykdant konkretų Pirkėjo užsakymą.


Ar gali už prekes sumokėti ne jų Pirkėjas, o trečiasis asmuo?

Taip, tačiau tokiu atveju mokėjimo pavedime mokėtojas privalo nurodyti apmokamo užsakymo numerį bei Pirkėjo, už kurį vykdomas mokėjimas, pavadinimą.


Ar gali prekes atsiimti kitas asmuo, nei užsakytų prekių Pirkėjas?

Taip. Tik tokiu atveju nepamirškite išsamiai užpildyti po Gavėjo duomenimis esančią formą, joje teisingai nurodydami prekes atsiimsiančio kito gavėjo vardą, pavardę (ar pavadinimą), adresą bei kitus duomenis.


Noriu pateikti daugiau informacijos, aktualios užsakymui, kur ir kaip tai galėčiau padaryti?

Užsakymo patvirtinimo lange, prieš paspausdami mygtuką „Patvirtinti“, specialioje skiltyje „Komentarai“ įrašykite  visus savo pageidavimus (durų kodas, nurodymai/pageidavimai kurjeriui, kt.).


Kada Jūs pamatote pateiktą užsakymą ir kada pradedate jį vykdyti?

Jūsų užsakymą pamatome ir pradedame jį apdoroti ne vėliau kaip vienos darbo dienos bėgyje nuo mygtuko „Patvirtinti“ paspaudimo momento.

Užsakymo vykdymas prasideda nuo tada, kai Jūs elektroniniu paštu iš mūsų sulaukiate užsakymo priėmimo patvirtinimo (tokį patvirtinimą atitinka ir sąskaita-faktūra užsakytai prekei). Paprastai užsakymo priėmimo patvirtinimas netrunka ilgiau kaip vieną darbo dieną.

Užsakius sandėliuose nelaikomas, todėl specialiai Pirkėjui pas prekių gamintojus ar jų tiekėjus užsakomas, arba specialiai pagal Pirkėjo užsakymą jam gaminamas prekes, užsakymo vykdymas bus pradėtas vykdyti tik Pirkėjui apmokėjus jam pateiktą sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.


Ar galima atšaukti jau pradėtą vykdyti užsakymą ir kaip susigrąžinti pinigus?

Taip. Patvirtintą/pateiktą savo užsakymą galite atšaukti telefonais 8-615-19723 (SANTECHNIKOS prekių katalogas) arba 8-698-50752 (METALO gaminių katalogas), o taip pat el.paštu santechnika@merlana.lt arba metalas@merlana.lt.

Tais atvejais, kai norite atšaukti jau apmokėtą užsakymą, tačiau prekės Jums dar nėra išsiųstos, sumokėtus pinigus Jums pervesime per 5 darbo dienas. Mums reikės Jūsų prašymo grąžinti pinigus, kuriame nurodysite savo atsiskaitomosios sąskaitos numerį, Vardą bei Pavardę, o taip, pat užsakymo numerį.

Norėdami grąžinti jau gautas prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus, vadovaukitės „Prekių grąžinimo taisyklėmis“. Informuojame, kad pinigai už atšauktą užsakymą/grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų nurodytą atsiskaitomąją banko sąskaitą. Grąžinti pinigus juos išmokant grynaisiais ir/ar juos perduodant pasinaudojus kurjerio paslaugomis galimybių nėra.

SVARBU. Atkreipiame dėmesį, jog atšaukiant užsakymą, apmokėtą pagal Pirkėjui įteiktą išankstinio apmokėjimo sąskaitą už Pardavėjo sandėliuose nesandėliuojamas, todėl specialiai Pirkėjui iš prekių gamintojų ir/ar jų tiekėjų užsakytas, ir/ar specialiai pagal Pirkėjo užsakymą jam gamintas prekes, sumokėti pinigai negali būti grąžinami. Taip pat grąžinimui nepriimamos ir tokios prekės.


Ar galite pasiūlyti pas Jus įsigyjamų prekių pajungimo/montavimo paslaugą ir/ar dirbinių gamybos iš įsigytų prekių paslaugą?

Taip. Mes bendradarbiaujame su tokių paslaugų teikėjais visoje Lietuvoje, todėl Jums mielai rekomenduosime patraukliausią paslaugos kainą bei patikimiausią kokybę siūlančius partnerius. Rinksitės Jūs. Viskas, ko reikia - tai patvirtinant savo užsakymą, skiltyje „Komentarai“ nurodyti, kad Jus domina tokia paslauga ir esate suinteresuoti gauti ją teikiančių kompanijų kontaktus/pasiūlymus.


GARANTINIS APTARNAVIMAS

Kodėl svarbios garantinio aptarnavimo sąlygos?

Garantinio aptarnavimo sąlygos visada sulaukia išskirtinio vartotojų dėmesio. Daugelis pirkėjų jau yra patyrę didesnių ar mažesnių nemalonumų, tvarkydami reikalus dėl įsigytų nekokybiškų prekių - jų remonto ar pakeitimo. Dažnai klientas yra priverstas nekokybiškus gaminius pristatyti į vienintelį visoje šalyje esantį garantinio remonto punktą, o tai - tikrai nepatogu.


Kuo skiriasi MERLANA siūlomas garantinis aptarnavimas?

Mes suprantame kaip Pirkėjui nemalonu susidurti su bet kokiais papildomais nepatogumais sugedus įsigytai prekei (gaminiui) ar rūpinantis jos remontu. Todėl pasistengėme, kad Jums pasirinkus MERLANA siūlomas prekes, tokie nepatogumai Jūsų nepaliestų - prekes iš Jūsų priims parduotuvė, kurioje jos buvo pirktos, o pasiteisinus pretenzijai dėl prekės kokybės - prekė bus suremontuota ar pakeista nauja. Dar daugiau, pagrindinei mūsų krepšelio produkcija - RUBINETA prekinio ženklo prekėms - vieninteliai Lietuvoje taikome garantinio aptarnavimo pirkėjo namuose modelį, kas pirkėjams ypač patogu. Pakanka surinkti garantinio serviso numerį ir gaminio remontu užsiims kvalifikuoti meistrai.

RUBINETA prekinio ženklo maišytuvų garantinis (o pirkėjams pageidaujant ir pogarantinis) aptarnavimas vykdomas kliento namuose/maišytuvų sumontavimo vietoje.

Kiekvienam pirkėjui, besirenkančiam RUBINETA maišytuvus, suteikiami tvirti argumentai, jog per visą ilgą įsigyto RUBINETA gaminio garantinį laikotarpį sumontuotas maišytuvas ištikimai tarnaus, nesukeldamas jokių rūpesčių.

Garantinio aptarnavimo tvarka:
1. RUBINETA maišytuvui sugedus garantinio laikotarpio metu, prašome skambinti tiesiai serviso tarnybai telefonu 1898 ir užregistruoti gedimą.
2. Užregistravus gedimą, serviso tarnyba per 24* val. atvyks pas Jus į namus ir nemokamai sutvarkys maišytuvą (kiekvieno garantinio gedimo atveju).

*terminas 24 val. taikomas apskričių centruose. Labiau nutolusiuose rajonuose, terminas gali būti ilgesnis.

KLAUSIMAI APIE SANTECHNIKĄ


Žmonės kalba – kuo sunkesnis maišytuvas, tuo geriau. Ar tiesa?

Didžiąją kiekvieno maišytuvo svorio dalį iš tiesų sudaro jo korpusas. Tačiau maišytuvo korpuso patvarumą lemia ne jo svoris, o tokie aspektai, kaip: liejinio medžiagų sudėtis, liejimo technologija, naudojamos liejimo formos ir liejinio sienelių storio tolygumas.

Liejinio medžiagų sudėtis užtikrina, kad liejimo procese medžiagos pasiskirstys tolygiai ir visos eksploatacijos metu metalas neįtrūks dėl jo viduje vykstančių cheminių procesų (tokių kaip korozija, oksidacija ir pan.) Tam tikrų komponentų, tokių kaip kaip Fe (geležis), Sn (Alavas), Al (aliuminis) kiekio žalvario liejinyje viršijimas tik 0,1% eksploatacijos metu gali sukelti netgi korpuso įtrūkimus. Todėl labai svarbu užtikrinti žaliavų kokybę ir sudėtį.

Ne mažiau svarbu ir naudojamos liejimo technologijos, kadangi tik gravitacinio liejimo būdas užtikrina, jog liejinyje liejimo proceso metu nesusidarys mikroporiniai tarpeliai. Liejimo proceso metu ypatingai svarbu, kad per labai trumpą laiką į formą liejamas liejinys prieš sustingdamas spėtų tolygiai pasklisti po visas formos ertmes. Todėl norint garantuoti aukščiausią liejinio kokybę, būtina labai nuosekliai sukonstruoti liejimo formą bei teisingai pasirinkti skysto liejinio padavimo į ją taškus.Liejimo formos, tiek išorinė (formuojanti liejinio išorę), tiek ir vidinė (formuojanti liejinio vidų) turi būti pagamintos itin kruopščiai, kad sienelių storis būtų vienodas visose korpuso vietose ir viršytų 2.5 mm.

Ne paslaptis, jog tikslios liejimo formos, liejime naudojamos kokybiškos ir stabilios sudėties žaliavos, o taip pat ir gravitacinė liejimo technologija kainuoja brangiai. Žinant tai, tampa aišku, jog gamintojai, kurie siekia pateikti itin žemą produkto kainą, tiesiog atsisako moderniausių liejimo technologijų bei nuolatinės naudojamos žaliavos sudėties kokybės kontrolės procesų; tuo tarpu galimo broko bando išvengti liedami korpusus su didesne atsarga, t.y. stambesnius, sunkesnius. Deja, korpuso svoris niekaip negali užtikrinti gaminio kokybės.


Ar RUBINETA pati lieja korpusus? Ar jie gaminami Kinijoje?

Tam, kad užtikrinti kokybišką žalvario liejimą, reikia žinoti viską apie medžiagas ir technologijas. Rubineta tai žino. Kokybišką liejimą atlikti gali tik gamykla, naudojanti naujausią gravitacinio liejimo technologiją (plačiausiai žinomos italų IMR liejimo mašinos) bei besilaikanti itin griežtų liejinio metalo sudėties kontrolės procesų. Rubineta bendradarbiauja su patikimomis Italijos, Slovėnijos, Portugalijos, Turkijos, o taip pat ir Kinijos liejimo gamyklomis. Lietuvoje patys korpusai nėra liejami. Tai suprantama, kadangi dauguma pasaulyje lyderiaujančių maišytuvų gamintojų taip pat yra atsisakę savo liejimo proceso, šį darbą patikėdami specializuotoms bei modernioms, tik tuo užsiimančioms gamykloms.


Kaip RUBINETA organizuoja savo produkcijos gamybos procesus?

Konstruoja maišytuvus „nuo nulio". Maišytuvų kūrimo procesas prasideda nuo kiekvieno maišytuvo dizaino parinkimo, jo konstrukcijos projektavimo bei brėžinių gamybai parengimo. Visa tai RUBINETA vykdo pati ir būtent šis pradinis kūrimo procesas yra pagrindas, padedantis užtikrinti konkurencinį pranašumą. RUBINETA savo darbuotojų gretose subrandino stiprius konstruktorius, dizainerius, kurie sėkmingai kuria paklausius RUBINETA ženklo gaminius. Naujausios RUBINETA maišytuvų serijos sėkmingai dalyvauja prestižiniuose tarptautiniuose pramoninio dizaino konkursuose IF ir RED DOT. Konstravimo proceso metu RUBINETA naudoja unikalią kompiuterinę technologija bei LABORATORIJĄ - panaudojant jas abi, dar prieš serijinę produkcijos gamybą, visapusiškai išbandomas kiekvienas naujas gaminys. Tai, savo ruožtu, padeda užtikrinti produkto kokybę, jo sėkmę rinkoje.

RUBINETA TAIP PAT:

Nustato išsamius reikalavimus naudojamoms medžiagoms bei kiekvieno gamybos proceso technologijoms, naudoja kokybės užtikrinimo kontrolės sistemą. Industrijos laikai įrodė, kad patraukliausią savikainą, o tuo pačiu ir gaminio pardavimo kainą netaupant jo kokybės sąskaita, galima pasiekti tik siaurai specializuojantis vienoje pasirinktoje srityje. Tik masinis tam tikro proceso kartojimas 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę leidžia užtikrinti stabiliausią kokybę ir garantuoti patraukliausią gaminio kainą. Štai kodėl todėl tokius gilios specializacijos reikalaujančius gamybinius procesus, kaip korpusų liejimas, žalvarinių komponentų metalo apdirbimas, plastikų štampavimas, keramikinių kasečių bei aeratorių gamyba, Rubineta vykdo pasitelkusi pačius stipriausius kiekvienos iš sričių partnerius, jau įrodžiusius, jog jie yra geriausi.

Atlieka maišytuvų surinkimą. Maišytuvo surinkimas - tai tas svarbus ilgo gamybos proceso etapas, kuomet atskiros detalės bei mazgai tampa galutiniu produktu, paruoštu vartotojo naudojimui.Visas surinkimo procesas vykdomas Lietuvoje, užtikrinant kruopščiausią atskirų mazgų bei detalių kokybės kontrolę, gaminių surinkimo kokybę bei visapusiška surinktos produkcijos patikrą.

Taiko visapusę kokybės kontrolės sistemą. Rubineta sukūrė ir naudoja unikalią maišytuvų gamybos kokybės kontrolės sistemą, padėjusią užtikrinti itin mažą klaidų tikimybę. Drąsiai galime teigti, kad Rubineta maišytuvų kokybės rodikliai yra vieni geriausių ne tik savo kainos, bet ir pačių brangiausių maišytuvų grupėje. Rubineta komanda kontroliuoja ne tik galutinės produkcijos surinkimo procesą, bet ir kiekvieno išorinio gamybos proceso, vykdomo pas pasirinktus atskirų mazgų gamintojus, kokybės kontrolę bei užtikrinimą.


Kaip RUBINETOJE vykdomas maišytuvų surinkimas? Kiek maišytuvų pagaminama kasdien?

Rubineta naudoja 2 etapų gaminių surinkimo technologiją. Pirmame etape surenkami patys maišytuvai, taip vadinami pusgaminiai ir vykdomas 100% kiekvieno surinkto maišytuvo testavimas. Antrame etape, priklausomai nuo gauto iš konkretaus kliento užsakymo, vykdomas galutinis kiekvieno maišytuvo komplektavimas bei pakavimas. Šiuo metu kiekvieną darbo dieną Rubineta pagamina bei pirkėjams pateikia apie 3-4 tūkstančius maišytuvų.


Ar RUBINETA gamina dušo galvutes, stovus, žarneles?

Dušo galvučiu, dušo žarnų, dušo stovų (toliau tekste – dušo temos prekių) gamyba yra labai specifinė niša, taip pat reikalaujanti ir reikšmingų investicijų į kokybiškas formas bei gamybai pritaikytą irangą. Dušo temos produkcijai, kaip kitiems savo ženklo produktams, Rubineta yra nustačiusi griežtus reikalavimus medžiagų sudėčiai bei gamyboje naudojamoms technologijoms. Remiantis Rubineta keliamais reikalavimais, užtikrinamas produktų ilgaamžiškumas, patikimumas ir kokybė. Siekiant garantuoti patraukliausią dušo temos prekių kokybės ir kainos santykį, Rubineta pasirinko bendradarbiavimą su geriausiais šios srities prekių gamintojais Europoje bei Kinijoje, užtikrinančiais griežtą savo gamyboje naudojamų medžiagų bei visų gamybos proceso dalių kokybės kontrolę. Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, kad labai panašaus ar net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai panašūs yra tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškės tik atlikus laboratorinius tokios produkcijos tyrimus arba eksploatacijos metu.


Neradote reikiamo atsakymo? Pateikite savo klausimus!