Maišytuvai

Maišytuvai

Specialistai yra apskaičiavę, kad per metus vidutinė šeima įjungia/išjungia vandenį iki 10000 kartų. Atlaikyti tokį krūvį gali tik kokybiškas ir patikimas maišytuvas. Taigi, jei norite, kad maišytuvas tarnautų ilgus metus, jį rinktis turite atidžiai...
Plačiau...
Dušo prekės

Dušo prekės

Dušo temos prekių pirkėjui svarbu žinoti, jog net visai tokio paties dizaino gaminiai dažnai būna panašūs tik išoriškai, o esminiai jų skirtumai išryškėja atlikus laboratorinius tyrimus ar jau tik eksploatacijos metu...
Plačiau...
Atsarginės detalės

Atsarginės detalės

Itin gausus - didžiausias Lietuvoje - atsarginių detalių pasirinkimas! RUBINETA gali pateikti bet kurias dalis, naudojamas gaminamuose vandens maišytuvuose. Visų gaminamų modelių atsarginės dalys nuolatos turimos mūsų sandėliuose!
Plačiau...
Lydintys santechnikos gaminiai

Lydintys santechnikos gaminiai

Įsigijus maišytuvą, jo pajungimui reikalingos ir lydinčios prekės – ventiliai bei aukšto spaudimo santechnikos žarnelės. Šių santechnikos produktų patikimumas yra svarbi kiekvieno vandentiekio santechninio mazgo instaliacijos patikimumo užtikrinimo grandis.
Plačiau...
Nuotekų sistemos

Nuotekų sistemos

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė.
Plačiau...

Nuotekų sistemos

Spausdinti

Aukščiausios kokybės žaliavos, naujausia šiuolaikinė įranga, modernios technologijos bei kvalifikuoti darbuotojai.Tokia trumpa - UAB MERLANA Lietuvoje atstovaujamo vidaus vandens nuotekų sistemų gamintojo ORIO vizitinė kortelė. ORIO pristato platų vidaus vandens nuotekų sistemų asortimentą ir jį nuolat papildo naujovėmis.


ORIO produkcija parduotuvių lentynose atsiranda tik praėjusi 3 lygių patikros sistemą:

  1. Prieš liejant kiekvieną gaminių seriją, pirmiausiai tikrinama tam skirtų žaliavų kokybė, o nustačius bet kokius jos sudėties neatitikimus, tokia žaliava utilizuojama arba grąžinama jos tiekėjui;
  2. Testuojama jau pagaminta produkcija, patikrinant jos atsparumą, ilgaamžiškumą, funkcionalumą;
  3. Tikrinama kiekvieno gaminio komplektacija bei pakuotės kokybė. 

Tokiu būdu ORIO užtikrina, kad iki parduotuvių lentynų nukeliauja tik kokybiškas produktas, o jį pasirinkęs klientas nebus nuviltas.Daugiau informacijos apie MERLANA platinamus ORIO produktus rasite čia.