Šiame kataloge pateikiame pilną RUBINETA ženklo maišytuvų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį, norimos konstrukcijos bei dizaino modelį. Galite būti tikri, kad RUBINETA maišytuvus, pasižyminčius pačia aukščiausia kokybe, įsigysite ženkliai pigiau nei kainuoja analogiški pasaulyje garsių ženklų gaminiai! Plačiau...


Šiandien pirkėjams siūlomų maišytuvų pasiūla akivaizdžiai viršija rinkoje susiformavusią paklausą jiems. Viena vertus, tai patogu vartotojui, nes jis gali tikėtis patrauklesnės produktų kainos. Kita vertus, pirkėjui tampa ypač sunku išsirinkti būtent jam tinkantį modelį iš didžiulės prekių gausos. Nejučiomis bene kiekvienam kyla aibė klausimų: kodėl iš pažiūros panašių maišytuvų kaina taip skiriasi? Nuo ko gi priklauso galutinė maišytuvo kaina?.. Tik žinodami atsakymus į pačius aktualiausius klausimus bei pasverdami, kas svarbiausia kiekvienam (pati pigiausia kaina, kokybiška prekė už palankią kainą, garsus prekės ženklas, konstrukciniai ypatumai ar dar kas nors), pirkėjai galės pasirinkti teisingai.

Daugiau naudingos informacijos apie MAIŠYTUVŲ konstrukcinius ypatumus, tai, iš ko susideda maišytuvo kaina ir kaip įvertinti, ar ji “teisinga” rasite čia.

MAIŠYTUVAS DELI-18 D800088 BROKAS

Spausdinti

Akcija!
-40%

MAIŠYTUVAS DELI-18 D800088 BROKAS

Barkodas: 4772030000000.001
Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Paskirtis: Praustuvui
Segmentas: STANDART
Serija: RUBIN
Spalva: Chromas
Gamybai naudojama medžiaga: žalvaris
Komplektacija: Pajungimo žarnelės, tvirtinimo komplektas
Prekės aukštis, mm: 168
Prekės plotis, mm: 43
Prekės gylis, mm: 132
Prekės svoris, kg: 1.04
Pakuotės aukštis, mm: 28
Pakuotės plotis, mm: 26
Pakuotės gylis, mm: 43
Pakuotės svoris, kg: 1.29
Pakuotės rūšis: Dėžutė
Kaina: 30.46 Eur  50.76 Eur  Sutaupote: 20.3 Eur

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

Smulkūs pabraižymai.

Prekei garantija nėra suteikiama.

Maišytuve esanti ispaniška „CITEC“ 35 mm kasetė pasižymi aukšta kokybe ir puikiu veikimu.

Komplektacijoje rasite „Fliesser“ lanksčias iš poliesterio pagamintas 60 cm žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.

Spausdinti
Atgal į katalogą