Šiame kataloge pateikiame pilną RUBINETA ženklo maišytuvų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį, norimos konstrukcijos bei dizaino modelį. Galite būti tikri, kad RUBINETA maišytuvus, pasižyminčius pačia aukščiausia kokybe, įsigysite ženkliai pigiau nei kainuoja analogiški pasaulyje garsių ženklų gaminiai! Plačiau...


Šiandien pirkėjams siūlomų maišytuvų pasiūla akivaizdžiai viršija rinkoje susiformavusią paklausą jiems. Viena vertus, tai patogu vartotojui, nes jis gali tikėtis patrauklesnės produktų kainos. Kita vertus, pirkėjui tampa ypač sunku išsirinkti būtent jam tinkantį modelį iš didžiulės prekių gausos. Nejučiomis bene kiekvienam kyla aibė klausimų: kodėl iš pažiūros panašių maišytuvų kaina taip skiriasi? Nuo ko gi priklauso galutinė maišytuvo kaina?.. Tik žinodami atsakymus į pačius aktualiausius klausimus bei pasverdami, kas svarbiausia kiekvienam (pati pigiausia kaina, kokybiška prekė už palankią kainą, garsus prekės ženklas, konstrukciniai ypatumai ar dar kas nors), pirkėjai galės pasirinkti teisingai.

Daugiau naudingos informacijos apie MAIŠYTUVŲ konstrukcinius ypatumus, tai, iš ko susideda maišytuvo kaina ir kaip įvertinti, ar ji “teisinga” rasite čia.

Maišytuvas P-15 Star, P50801

Spausdinti


Maišytuvas P-15 Star, P50801

Barkodas: 4779035271896
Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Paskirtis: Dušui
Segmentas: STANDART
Serija: Prince
Spalva: Chromas
Gamybai naudojama medžiaga: žalvaris
Komplektacija: Kasetė 40mm, ekscentrikų komplektas.SUTEIKIAMA 5 METŲ GARANTIJA
Prekės aukštis, mm: 65
Prekės plotis, mm: 150
Prekės gylis, mm: 150
Prekės svoris, kg: 0.96
Pakuotės aukštis, mm: 39.5
Pakuotės plotis, mm: 32
Pakuotės gylis, mm: 41.5
Pakuotės svoris, kg: 1.2
Pakuotės rūšis: Dėžutė
Kaina: 38.22 Eur 

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

Spausdinti
Atgal į katalogą