Šiame kataloge pateikiame pilną RUBINETA ženklo maišytuvų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį, norimos konstrukcijos bei dizaino modelį. Galite būti tikri, kad RUBINETA maišytuvus, pasižyminčius pačia aukščiausia kokybe, įsigysite ženkliai pigiau nei kainuoja analogiški pasaulyje garsių ženklų gaminiai! Plačiau...


Šiandien pirkėjams siūlomų maišytuvų pasiūla akivaizdžiai viršija rinkoje susiformavusią paklausą jiems. Viena vertus, tai patogu vartotojui, nes jis gali tikėtis patrauklesnės produktų kainos. Kita vertus, pirkėjui tampa ypač sunku išsirinkti būtent jam tinkantį modelį iš didžiulės prekių gausos. Nejučiomis bene kiekvienam kyla aibė klausimų: kodėl iš pažiūros panašių maišytuvų kaina taip skiriasi? Nuo ko gi priklauso galutinė maišytuvo kaina?.. Tik žinodami atsakymus į pačius aktualiausius klausimus bei pasverdami, kas svarbiausia kiekvienam (pati pigiausia kaina, kokybiška prekė už palankią kainą, garsus prekės ženklas, konstrukciniai ypatumai ar dar kas nors), pirkėjai galės pasirinkti teisingai.

Daugiau naudingos informacijos apie MAIŠYTUVŲ konstrukcinius ypatumus, tai, iš ko susideda maišytuvo kaina ir kaip įvertinti, ar ji “teisinga” rasite čia.

Maišytuvas Etna-18/D (WT), ETD0078

Spausdinti


Maišytuvas Etna-18/D (WT), ETD0078

Barkodas: 4772034007879
Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Paskirtis: Plautuvei
Segmentas: EXTRA
Serija: Etna
Spalva: Baltas
Gamybai naudojama medžiaga: žalvaris
Komplektacija: Citec 25mm keramikinė kasetė, Aeratorius M24x1 Neoperl SHORTY HC, lanksčios PEX pajungimo žarnelės 60 cm, tvirtinimo koplektas.
Prekės aukštis, mm: 327
Prekės plotis, mm: 42
Prekės gylis, mm: 200
Prekės svoris, kg: 1.16
Pakuotės aukštis, mm: 22.5
Pakuotės plotis, mm: 46
Pakuotės gylis, mm: 74.5
Pakuotės svoris, kg: 1.58
Pakuotės rūšis: Dėžutė
Kaina: 71.05 Eur 

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

Spausdinti
Atgal į katalogą