Šiame kataloge rasite pilną RUBINETA ženklo dušo temos prekių asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti kokybiškas Jums patinkančio dizaino ir norimo funkcionalumo dušo galvutes, dušo galvučių laikiklius, dušo žarnas, dušo stovus ir/ar dušo sistemas. Siekdama garantuoti aukštus kokybės standartus ir visoms savo dušo temos prekėms, RUBINETA taiko itin griežtus reikalavimus šių prekių gamyboje naudojamų gamyboje žaliavų/medžiagų sudėčiai bei gamybos technologijoms.

Svarbu žinoti, kad dušo temos prekių gamyba yra specifinė niša, reikalaujanti reikšmingų investicijų į kokybiškas formas bei tikslią gamybai pritaikytą irangą. Todėl labai panašaus ar net visai tokio paties dizaino gaminiai gali būti panašūs išoriškai, o tik atlikus laboratorinius tyrimus ar kiek vėliau - jau eksploatacijos metu - išryškės esminiai skirtumai tarp kokybiškų ir nepakankamai kokybiškų tos pačios paskirties gaminių.

Daugiau naudingos informacijos apie DUŠO TEMOS PREKES...

Praustuvo maišytuvas Modena-18/D (BK/RG) RUBINETA

Spausdinti


Praustuvo maišytuvas Modena-18/D (BK/RG) RUBINETA

Barkodas: 4772034011715
Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Serija: Žarna dušo
Prekės svoris, kg: 42
Pakuotės aukštis, mm: 240
Pakuotės plotis, mm: 410
Pakuotės gylis, mm: 870
Pakuotės rūšis: Maišelis
Kaina: 125.36 Eur 

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

NAUJIENA! Naujasis praustuvo maišytuvas Modena BK RG

Premium dizainas, siekiantiems daugiau. Monumentalizmas ir prabanga akims.

Stilingas ir elegantiškas Rubineta maišytuvas, sodrios juodos spalvos, akcentuotas rausvo aukso detale. 

RubiBrass - specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu. 

SolidChrom - ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės chromo danga. Ši trinčiai atspari padidinto storio chromo danga ne tik džiugins jus metų metus, bet ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. 

Komplektacijoje 60 cm, 1/2” standarto, PeX, poliesterio šarvo pajungimo žarnelės su tvirtinimo komplektu. Žarnos iš PeX nekeičia geriamojo vandens skonio, kvapo, neišskiria jokių sveikatai pavojingų medžiagų. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.

Maišytuve naudojamas Neoperl aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.

Kasetė CITEC Rubineta (Ispanija). Patikima ir tarnaus ilgai. Kasetės standartas - 35 mm.

Spausdinti
Atgal į katalogą