Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų dirbanti įmonė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių, iš kurių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.
Plačiau...
Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas...
Plačiau...
Aptvėrimo sistemos

Aptvėrimo sistemos

KROSFENCING – tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos.  Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes.
Plačiau...
Šiltnamiai

Šiltnamiai

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų tiek individualiems klientams, tiek daržininkystės ir sodininkystės ūkiams.
Plačiau...

Dekoratyviniai metalo ruošiniai ir gaminiai

Spausdinti

TurinysKodėl MERLANA?


Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų rinkoje dirbanti bendrovė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių. Iš šių ruošinių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - įvairiais ornamentais dekoruotus vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.

Ilgametė patirtis įmonei leido suformuoti įvairiausią skonį atitinkantį asortimentą ir prisidėti prie dekoratyvinio metalo gaminių madų Lietuvoje. Ruošinius už patrauklią kainą savo darbams naudoja ir profesionalūs metalo meistrai ir eiliniai vartotojai. Tam nereikia nei specialių įgūdžių, nei įrangos. 

Merlana – vienintelė įmonė šalyje, pirkėjams galinti iš karto pasiūlyti visą dekoratyvinių metalo ruošinių asortimentą. Ruošiniais iš juodojo metalo, žalvario ir ketaus prekiaujama šioje el. parduotuvėje, parduotuvėje Vilniuje ir specializuotuose prekybos centruose visoje Lietuvoje. MERLANA platinamus produktus parduodančiojse prekybos vietose net automatinius kiemo vartus norintys įsirengti pirkėjai ras visas vartų sudedamąsias dalis - nuo metalo ruošinių ir mechaninių ratukų iki elektronikos.


Kalto metalo gaminiai


Jau daugelį šimtmečių dekoratyviniai kalto metalo gaminiai yra netskiriami funkciniai–dekoratyviniai originalios architektūros elementai. Dar XIX amžiuje ši architektūros mada paplito visoje Europoje, neaplenkdama ir mūsų šalies.Kalto metalo dirbiniai dėl savo ornamentų lengvumo bei originalumo išsiskiria meniniu išraiškingumu, sukuriančiu nepakartojamą eksterjero ir interjero dekoro stilių.Šiandien dekoratyviniai kalto metalo gaminiai išgyvena renesanso laikotarpį ir todėl tapo itin populiaria detale daugelyje eksterjero bei interjero projektų.

Dekoratyvinių kalto metalo gaminių pranašumai

 • Tvirtumas ir patikimumas. Šias konstrukcijas sunku deformuoti, todėl metalines tvoras sunku sugadinti;
 • Ilgaamžiškumas. Profesionaliai iš tvirto metalo pastatyta tvora (ar kiti kalto metalo produktai) gali tarnauti ilgus metus - tai  patikima apsauga bet kokiam žemės sklypui ar pastatui.
 • Patraukli išvaizda. Gaminant šiuolaikinius kalto metalo gaminius, galima pasinaudoti aukštos kvalifikacijos dizainerių paslaugomis, kurie padėtų sukurti originalias konstrukcijas.
 • Lengva priežiūra. Siekiant užtikrinti metalinių tvorų ilgaamžiškumą, tereikia sistemingai jas dažyti ir apdoroti antikorozinėmis priemonėmis.
 • Asortimento įvairumas. Kiekvienas, norintis išsirinkti specifinį kalto metalo gaminį, šiandien gali išsirinkti sau tokį, kuris pilnai patenkintų visus užsakovo poreikius ir pageidavimus.
 • Prieinamumas. Gaminių pasirinkimo įvairovė užsakovui suteikia galimybę išsirinkti tokį gaminį, kuris idealiai atitiktų jo finansines galimybes.

KITOS dekoratyvinių metalo ruošinių rūšys (pagal gamybos technologiją)


Štampuoti, lieti, valcuoti.


UAB MERLANA dekoratyvinių metalo ruošinių ir elementų asortimentas


 • Dekoratyviniai ruošiniai iš metalo (valiutos, žiedai, krepšeliai, rozetės, strypai, stulpeliai, porankiai, profiliai, kabės, antgaliai, vamzdžiai, dekoratyviniai turėklų elementai,dangteliai, gėlės, lapai, lankeliai, ornamentai, ratukai, vyriai, stogeliai)
 • Dekoratyviniai elementai
 • Durų aksesuarai
 • Spynų uždengimai
 • Rankenėlės
 • Turėklų reguliatoriai
 • Plastikiniai vamzdžių dangteliai
 • Durų rankenos
 • Ketaus gaminiai


Praktiniai dekoratyvinių metalo ruošinių pritaikymo pavyzdžiaiTvoros, vartai bei kiti gaminiai iš dekoratyvinių metalo ruošinių – geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina pinigų ir kokybės atitikimą.VIDEO įrašai