Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų dirbanti įmonė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių, iš kurių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.
Plačiau...
Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas...
Plačiau...
Aptvėrimo sistemos

Aptvėrimo sistemos

KROSFENCING – tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos.  Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes.
Plačiau...
Šiltnamiai

Šiltnamiai

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų tiek individualiems klientams, tiek daržininkystės ir sodininkystės ūkiams.
Plačiau...

Aptvėrimo sistemos

Spausdinti

KROSFENCING - tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos. Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes. Tai padeda garantuoti ilgaamžį estetinį vaizdą ir pačias mažiausias eksploatacijos išlaidas.

Gamintojas siūlo daugybę tvorų modelių, besiskiriančių ne tik savo forma, bet ir jose panaudotais puošybos elementais (dekoratyviniais antgaliais, rozetėmis, krepšeliais ir pan.). Dėl tokių puošybos elementų net ir pati paprasčiausia tvora taps stilinga bei puošnia. Kliento pateikto inividualaus projekto pagrindu taip pat gali būti gaminamos ir unikalios aptvėrimo sistemos. KROSFENCING aptvėrimo sistemos buvo kuriamos orientuojantis į geresnį klientų poreikių tenkinimą, todėl šios aptvėrimo sistemos garantuoja aukštą kokybę, solidumą ir ilgaamžiškumą. Siekdami būti lankstesniais, KROSFENCING kliento pageidavimu gamina ir individualių išmatavimų aptvėrimų sistemas, kurių maksimalus aukštis gali siekti net ir 3 m.

Daugiau naudingos informacijos apie KROSFENCING aptvėrimo sistemas rasite čia.