Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų dirbanti įmonė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių, iš kurių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.
Plačiau...
Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas...
Plačiau...
Aptvėrimo sistemos

Aptvėrimo sistemos

KROSFENCING – tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos.  Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes.
Plačiau...
Šiltnamiai

Šiltnamiai

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų tiek individualiems klientams, tiek daržininkystės ir sodininkystės ūkiams.
Plačiau...

Metalo apdirbimo priemonės ir medžiagos

Spausdinti

 

Klientų patogumui, taip pat siūlome puikų auštos kokybės bei patrauklios kainos santykį garantuojančias pagrindines metalo apdirbimo priemones ir medžiagas.Metalo pjovimo ir šlifavimo diskai


Patikimi metalo pjovimo ir šlifavimo diskai STAR FLEX, skirti juodam ir nerūdijančiam plienui apdirbti, atitinka visus, aukščiausios kokybės bei griežtų saugumo standartų užtikrinimo, reikalavimus. Šių diskų patvarumas ir ekonomiškumas patenkina net pačių reikliausių klientų keliamus reikalavimus. Padidintas diskų STAR FLEX kietumas leidžia juos sėkmingai panaudoti ir nerūdijančio plieno pjovimui bei šlifavimui.


Suvirinimo viela


Siūlome net dviejų kategorijų suvirinimo vielą:

  • Laiko patikrintą ir puikiai vartotojų įvertintą suvirinimo vielą PLATINUM, atitinkančią  G3Si1, DIN EN ISO 14341-A, SFA/AWS 5.18:ER70S-6 normas, o taip pat patvirtintą sertifikatais TUV, DB42.142.01, ABS, LR.
  • Naują, puikios kokybės suvirinimo vielą STAR WIRE, skirtą nelegiruoto ar mažai legiruoto plieno konstrukcijų suvirinimui MAG būdu. Mūsų siūloma viela atitinka G3Si1, DIN EN ISO 14341-A, SFA/AWS 5.18:ER70S-6 normas, yra patvirtinta sertifikatais TUV, DB42.142.01, ABS, LR.

Atitikimas aukščiau išvardintiems standartams patvirtinta aukštą produkto kokybę.

Pirkdami suvirinimo vielą, visada turite atkreipti dėmesį į jos storį, svorį ir rūšį/tipą, kadangi suvirinimo viela yra pagrindinis suvirinimo elementas. Suvirinimo vielos rūšies/tipo pasirinkimą labiausiai lemia medžiagos, kurią mes ketiname virinti, storis, rūšis, o taip - suvirinimui pasirinktas srovės tankis. Renkantis suvirinimo vielą, ypač svarbu - tinkamo skersmens bei suvirinamų detalių cheminės sudėties atitikimas, kadangi teisingai pasirinkta suvirinimo viela garantuos lygią bei tvirtą siūlę.