Pastaraisiais metais itin išryškėjo nerūdijančio plieno panaudojimo interjere ir eksterjere paklausa bei ją skatinančios mados tendencijos. Kita vertus, nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas.

Nerūdijantis plienas - tai šiuolaikiška, patvari, įvairioms interjero kompozicijoms tinkanti medžiaga. Nerūdijančio plieno vamzdžiais sujungus akmens plokštes, sukuriama aliuzija į Art Deco stilių, o įvairios išlenktos metalo juostos ar išpjauti lakštai interjere primena art noveau ar net baroko stilius. Klasikiniam interjerui nerūdijantis plienas suteikia lengvumo, o moderniame interjere ši medžiaga dar labiau sustiprina lakoniško inovatyvumo įspūdį.

Įprastą interjerą gali praturtinti ir įvairios neslepiamos nerūdijančio plieno furnitūros detalės: varžtai, sriegės, aklės ir pan. Panaudojus nerūdijantį plieną galima sukurti daugybę individualių projektų. Vizualiai lengvos nerūdijančio plieno konstrukcijos atlaiko itin dideles apkrovas, o taip pat gražiai dera ir prie kitų interjero medžiagų, pvz. medžio, stiklo, akmens. Štai kodėl nerūdijantis plienas paskutiniu metu tapo tokiu populiariu šiuolaikinės architektūros statiniuose.


Daugiau naudingos informacijos apie NERŪDIJANČIO PLIENO ELEMENTUS...

Nerūdijančio plieno elementai

Spausdinti

Prekių filtras

0.38 Eur
 
Į palyginimą Plačiau Pasiteirauti