Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų dirbanti įmonė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių, iš kurių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.
Plačiau...
Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas...
Plačiau...
Aptvėrimo sistemos

Aptvėrimo sistemos

KROSFENCING – tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos.  Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes.
Plačiau...
Šiltnamiai

Šiltnamiai

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų tiek individualiems klientams, tiek daržininkystės ir sodininkystės ūkiams.
Plačiau...

Šiltnamiai

Spausdinti

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų: individualiems klientams - plotis nuo 2 iki 4 metrų, ilgis parenkamas individualiai; daržininkystės ir sodininkystės ūkiams - šiltnamių plotis nuo 4 iki 10 metrų ir didesnis, atsižvelgiant į individualų užsakymą.

KROSAGRO rūpinasi, kad kompanijos siūlomas produktas visuomet būtų patikimas ir gaminamas tik iš aukščiausios kokybės žaliavų, pasitelkiant pažangiausias gamybos technologijas. KROSARGO gamintojui taip pat labai svarbu, kad šiltnamiai liktų prienamos kainos ir užtikrintų aplinkos tausojimą ir aukštą ekologijos lygmenį. Visa tai - dideli iššūkiai, taigi tam, kad juos įgyvendinti, būtinas šiuolaikinis požiūris į agrokultūros vystymą,o taip pat - gerai apsvarstytas ir atsakingas planavimas kiekviename šiltnamio projektavimo bei jo gamybos etape. KROSAGRO produkcija atitinka visus šiuos reikalavimus.

Daugiau naudingos informacijos apie KROSAGRO šiltnamius rasite čia.