Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų dirbanti įmonė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių, iš kurių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.
Plačiau...
Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas...
Plačiau...
Aptvėrimo sistemos

Aptvėrimo sistemos

KROSFENCING – tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos.  Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes.
Plačiau...
Šiltnamiai

Šiltnamiai

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų tiek individualiems klientams, tiek daržininkystės ir sodininkystės ūkiams.
Plačiau...

KLAUSIMAI APIE DEKORATYVINIUS METALO GAMINIUS

Spausdinti

Kodėl žmonės yra linkę puošti savo aplinką kalto metalo gaminiais?

Jau daugelį šimtmečių kalto metalo gaminiai yra neatskiriami funkciniai-dekoratyviniai originalios architektūros elementai. Dar XIX amžiuje ši architektūros mada paplito visoje Europoje, neaplenkdama ir mūsų šalies. Kalto metalo dirbiniai dėl savo ornamentų lengvumo bei originalumo visada išsiskiria meniniu išraiškingumu, padedančiu sukurti nepakartojamą eksterjero bei interjero dekoro stilių. Šiandien kalto metalo gaminiai vėl išgyvena taip vadinamą renesanso laikotarpį, todėl tapo itin populiarūs daugelyje interjero bei eksterjero projektų.


Kaip papuošti savo namus kalto metalo gaminiais?

Jeigu Jūsų nevaržo finansinės galimybės, žinoma, kreipkitės į žinomą metalo meninio apdirbimo kompaniją (ar kalvį), kuri ne tik pasiūlys originalų norimo gaminio dizainą, bet ir pagamins tokį gaminį. Tačiau privalote iš anksto žinoti, kad tai kainuos brangiai.

Kita vertus, turite žinoti ir tai, kad yra kita alternatyva, sudaranti galimybes unikalius interjero metalo dirbinius pagaminti panaudojant pramoniniu būdu gaminamus dekoratyvinius metalo elementus. Šiuo būdu sukurtas dirbinys, vizualiai labai panašus į profesionalaus kalvio gamybos kūrinį, Jums kainuos nepalyginamai pigiau. Be to, siekiant pagaminti norimus interjero dirbinius iš metalo panaudojant pramoniniu būdu pagamintus dekoratyvinius metalo elementus, visai nebūtini profesionalaus kalvio įgūdžiai ir/ar speciali įranga.


Kas yra dekoratyviniai metalo ruošiniai/elementai?

Tai unikalūs ruošiniai, skirti bet kokiems dirbiniams iš metalo, galintiems papuošti Jūsų namų, sodybos, biuro, kavinės ar restorano vidų bei išorę.Tokie dekoratyviniai metalo elementai šiandien gaminami ne senoviniais, laikui ir kainai labai imliais metodais, tačiau pasitelkiant pačią moderniausią technologinę įrangą bei naujausius metalo apdirbimo metodus. Štai kodėl minimaliomis išlaidomis ir nesugaištant daug laiko, o taip pat - net neturint profesionalių kalvio įgūdžių ir specialios įrangos, panaudojant dekoratyvinius matalo ruošinius/elementus galima sukurti unikalaus dizaino, nuostabius bei ypatingus daiktus ir dirbinius.


Kodėl verta rinktis būtent MERLANOS el. parduotuvėje siūlomus dekoratyvinius metalo ruošinius ir/ar elementus?

Dekoratyvinius metalo elementus Jūs galite įsigyti bet kuriame jais prekiaujančiame prekybos centre ar tokias prekes siūlančiose elektroninėse parduotuvėse.Tiesa, pasirinkus pirmą variantą, Jus dažniausiai ribos itin siauras, lakesnei fantazijai realizuoti ribas nubrėžiantis asortimentas. O rinkdamiesi šias prekes siūlančią elektroninę parduotuvę, prieš patvirtindami savo užsakymą visada pasiteiraukite ar Jūsų pasirinktos prekės jau yra parduotuvės sandėlyje, ar jos tik bus užsakomos iš tiekėjo. Pastaruoju atveju dažnos situacijos, kuomet norimos prekės ar reikalingo jų kiekio nebūna ne tik el. parduotuvės, bet ir tiekėjo sandėliuose.

Svarbu ir tai, kad dekoratyviniai metalo elementai „gyvai" gali iš esmės skirtis nuo jų nuotraukų kataloguose ar net nuo ekspozicinių pavyzdžių. Juk Jums gali būti atsiųstos tos pačios nomenklatūros, tačiau pas kitą gamintoją pagamintos ir nuo pateiktų kataloge kažkiek besiskiriančios prekės to net nežinant elektroninei parduotuvei. Taigi, visada naudinga pasiteirauti ar užsakomos prekės užsakymo metu yra parduotuvės sandėliuose ir ar jos visiškai atitinka pavaizduotas kataloge. O dar patikimiau - tiesiog apsilankyti pardavėjo sandėlyje ir norimas pirkti prekes apžiūrėkite gyvai.

UAB „MERLANA" yra bene vienintelė bendrovė Lietuvoje, savo sandėliuose visada turinti daugiau nei 2000 pozicijų dekoratyvinių metalo elementų, todėl rinkdamiesi MERLANA el. parduotuvę aukščiau aprašytų nesklandumų Jūs tiesiog išvengsite.