Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų dirbanti įmonė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių, iš kurių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.
Plačiau...
Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas...
Plačiau...
Aptvėrimo sistemos

Aptvėrimo sistemos

KROSFENCING – tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos.  Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes.
Plačiau...
Šiltnamiai

Šiltnamiai

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų tiek individualiems klientams, tiek daržininkystės ir sodininkystės ūkiams.
Plačiau...

APIE MUS

Spausdinti


Kodėl rinktis būtent UAB MERLANA elektroninę parduotuvę?

UAB MERLANA elektroninė parduotuvė – tai naujausias bendrovės projektas. Vis dėlto, šio projekto jokiu būdu negalima laikyti eilinių, Lietuvos rinkoje pastaruoju metu itin masiškai besisteigiančių (o tuo pačiu ir užsidarančių), projektų atitikmeniu. MERLANA elektroninė parduotuvė išsiskiria:

PATIKIMUMU. Beveik visas į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktas prekes būtent mūsų bendrovė jau eilę metų tiekia daugumai Lietuvoje veikiančių mažmeninės prekybos įmonių (įskaitant ir didžiausius tinklus) bei galutiniams vartotojams. Didžioji dalis UAB „MERLANA“ tiekiamos produkcijos jau tapo neabejotinais pardavimų lyderiais Lietuvoje (tame tarpe – RUBINETA maišytuvai, dekoratyviniai metalo elementai ir dirbiniai). Taigi, išsirinkę sau tinkamą prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jūs būsite garantuoti, kad pasirinkote daugelio vartotojų įvertintas ir populiarumą jau spėjusias išsikovoti, patikimas prekes.

OPERATYVUMU. Pirkėjai išsirinkę ir užsakę prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje nerizikuoja, kad tik sulaukę eilinio užsakymo mes pulsime ieškoti reikiamos prekės pas jos gamintoją/didmenininką ir ją atsivežę pateiksime savo Pirkėjui. Absoliuti dauguma į katalogą įtrauktų prekių nuolatos saugoma mūsų sandėliuose, todėl patvirtintus užsakymus įvykdysime operatyviau už kitas parduotuves.

KAINA. Mes patys esame į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktų prekių „pirmosios rankos“ (pagrindiniai tiekėjai) Lietuvoje. Taigi, visada būsite tikri, kad gaunate patį patraukliausią komercinį pasiūlymą. O jei nutiks taip, kad tą pačią prekę pas kitą pardavėją Lietuvoje rasite pigiau nei ją siūlome mes – praneškite mums ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar dar geresnį pasiūlymą.