Kitoks aptarnavimas ir palaikymas

Kitoks aptarnavimas ir palaikymas

Žinome, jog neužtenka vien pristatyti prekę partneriui ir tikėtis, jog „ji pati sėkmingai parsiduos“. Dedame dideles pastangas, siekdami pagerinti partnerių aptarnavimą, jų mokymus bei ekspozicijos priežiūrą.
Plačiau...
Prekių planogramų sudarymas ir ekspozicijos priežiūra

Prekių planogramų sudarymas ir ekspozicijos priežiūra

Tam, kad pardavimas vyktų sklandžiai, būtina suformuoti paklausų asortimentą, garantuoti patrauklų prekių pateikimą lentynose, sudaryti tikslingiausius prekių išdėstymo - planogramų algoritmus...
Plačiau...
Atsargų valdymas

Atsargų valdymas

Atsargų valdymo problemos visuomet sukelia nepageidaujamas pasekmes: prekių trūkumą arba perteklių. Per didelis atsargų kiekis mažina įmonių konkurencingumą, tuo tarpu prekių trūkmas lemia dar skaudesnes pasekmes - prarandamus pardavimus...
Plačiau...
Pardavimų skatinimas

Pardavimų skatinimas

Šiuo metu itin populiarus pardavimų skatinimo sprendimas - pasirinktai prekei suteikti tam tikrą komercinį pranašumą: sudaryti palankesnes jos įsigijimo sąlygas ar tiesiog atkreipti pirkėjų/vartotojų dėmesį, taip didinant tokios prekės pardavimus...
Plačiau...
Orientacija į klientą

Orientacija į klientą

Niekada nesiekiame vien naudos sau. Kiekvienas verslo klientas mums yra partneris, su kuriuo stengiamės užmegzti ilgalaikį, glaudų ir abipusę naudą teikiantį bendradarbiavimą...
Plačiau...

Veikla

Spausdinti

Uždaroji akcinė bendrovė MERLANA savo veiklą pradėjo dar 1997 metais ir iki šių dienų išlaikė stiprias pozicijas greta gausybės kitų, stambių bei smulkių, įmonių Lietuvoje. Įmonės veikla prasidėjo nuo kalvystės darbų. Mūsų darbai puošia ne vieną namą, kabinetą ar aplinką. Vystant pradėtą verslą ir plečiantis klientų poreikiams bei pageidavimams, atsirado poreikis ieškoti tiekėjų, galinčių pasiūlyti dar didesnę dekoratyvinių metalo ruošinių įvairovę. Dėl šios priežasties, po kurio laiko visas savo pastangas nukreipėme į dekoratyvinių metalo ruošinių didmeninės prekybos vystymą, atsisakydami pradžioje buvusios gamybinės veiklos. Laikui bėgant, MERLANA savo veiklą praplėtė ir į naują, su dekoratyviniais metalais nesusijusią sritį - didmeninę  prekybą santechnikos gaminiais. Tapome Lietuvos maišytyvų gamintojo RUBINETA partneriu ir išskirtiniu platintoju Lietuvoje.

Didžiuojamės galėdami pasakyti, jog dėl išskirtinai gero kainos ir kokybės santykio bei mūsų vykdomos nuoseklios pardavimų politikos, per palyginti trumpą laiką būtent RUBINETA prekinio ženklo maišytuvai tapo daugiausia parduodamais maišytuvais Lietuvoje; tuo tarpu MERLANA kiekvienais metais vis labiau sutvirtina savo užimamas pozicijas jau ne vien metalų, bet ir santechnikos gaminių rinkoje.

↑ Grįžti į puslapio viršų


VEIKLOS GEOGRAFIJA

Mūsų įmonė savo veiklą sėkmingai vykdo visoje Lietuvoje, o taip pat - Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Veiklos geografija

UAB MERLANA veiklos geografija

↑ Grįžti į puslapio viršų


VEIKLOS KRYPTYS

METALŲ KRYPTIS. Metalų veiklos kryptis apima prekybą dekoratyviniais metalo ruošiniais, aptvėrimo sistemomis bei šiltnamiais. Nuo pat įsikūrimo pradžios MERLANA specializuojasi dekoratyvinių metalo ruošinių pasiūloje. Jau daugelį metų esame šios srities lyderiai rinkoje, savo prekių asortimente turintys daugiau nei 1300 skirtingų metalo ruošinių. Itin reikliems klientams, neatrandantiems reikiamų prekių gausiame mūsų kataloge, galime padėti išsirinkti tinkamą produkciją iš kitų didžiausių Europos gamintojų katalogų ir ją operatyviai pristatyti. 2014 metais MERLANA asortimentas pasipildė unikaliomis aptvėrimo sistemomis KROSFENCING bei mėgėjams ir profesionalams skirtais šiltnamiais KROSAGRO. Ši produkcija, dėl patrauklios savo kainos ir puikios kokybės, išsyk prigijo rinkoje.

Visa METALŲ KRYPTIES produkcija prekiaujame "MERLANA" firminėje parduotuvėje Vilniuje (Vilkpėdės g. 10). Produkcijos taip pat galima įsigyti ir tokiose mūsų mažmeninių partnerių parduotuvėse visoje Lietuvoje kaip: Ermitažas, Moki veži, Mes ir Mūras (Jurbarkas) bei kitose. Dekoratyvinius metalo ruošinius nuolat tiekiame ir į Latviją, Estiją bei Baltarusiją.

SANTECHNIKOS KRYPTIS. „MERLANA" yra vienintelė oficiali RUBINETA (Lietuva) prekinio ženklo vandens maišytuvų atstovė Lietuvoje. Džiaugiamės, jog, dėl išskirtinai aukštos kokybės, patrauklios kainos bei mūsų vykdomos nuoseklios pardavimų politikos, RUBINETA maišytuvai tapo neabejotinai daugiausia parduodamais maišytuvais Lietuvoje. RUBINETA prekinis ženklas šiandien jau sutinkamas daugelyje prekybos vietų - tiek didžiausiuose prekybos centruose, tiek ir mažesnėse santechnikos prekių bei statybininų medžiagų parduotuvėse.

„MERLANA" santechnikos krypties produkcijos asortimentą sėkmingai papildo slovakiški maišytuvai SLOVAMIX, dušo sistemos, dušo galvutės, dušo žarnos, aukšto spaudimo žarnelės, uždaromoji armatūra, visos vandens maišytuvų atsarginės dalys ir kitos prekės. Nuo 2012 metų pabaigos Lietuvos teritorijoje pradėjome platinti ir vandens nutekėjimo sistemas ORIO (Rusija).


↑ Grįžti į puslapio viršų


MŪSŲ SĖKMĖS PASLAPTIS. Mes neturime klientų - turime partnerius, su kuriais kartu siekiame užsibrėžtų tikslų. Užtikriname, kad mūsų siūloma produkcija visada bus paklausi dėl jos kokybės, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, kainos bei aktyvaus rinkodarinio palaikymo.


ESAME IŠSKIRTINIAI, NES:

 • MERLANA klientų aptarnavimas orientuotas į ilgalaikę partnerystę - siūlome patrauklias ir lanksčias bendradarbiavimo sąlygas, itin greitą reakciją į bet kokias iškilusias problemas ir jų sprendimų paiešką.

 • Mūsų platinama produkcija pasižymi itin aukšta kokybe, vienu mažiausių gedimų procentu rinkoje, ilgu visapusės garantijos laikotarpiu, greičiausiu Lietuvoje garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu tiesiog vartotojo namuose.

 • Ant "savų pečių" prisiimame atsakomybę už platinamo produkto kokybės neatitimus, nuo tokių rūpesčių apsaugodami tiek prekybinius partnerius, tiek ir galutinius vartotojus.

 • Siūlome itin platų platinamos produkcijos asortimentą, sudarantį galimybes patenkinti pačius įvairiausius vartotojų poreikius.

 • Aktyviai dalyvaujame ir prisiimame atsakomybę formuojant patį paklausiausią bei partneriui naudingiausią ekspozicijos asortimentą.

 • Turime išskirtinės teises platinamiems produktams, taigi garantuojanme ir pačias patraukliausias kainas rinkoje.

 • Užtikriname nuolatinę ir kokybišką prekių priežiūrą, vieninteliai lietuvoje platiname RUBINETA prekinio ženklo produkciją, kuriai suteikiame išskirtinį palaikymą.

 • Skiriame daug dėmesio prekių kainodarai, užtikrindami ne tik konkurencingą kainą galutiniam vartotojui, bet ir patrauklų komercinį interesą prekybiniams partneriams.

 • Siekdami eliminuoti prekių "duobes" ir taip užkirsti kelią prarastiems pardavimams, skiriame didelį dėmesį optimaliam prekių atsargų užtikrinimui (dėl to didėja partnerių uždirbamas pelnas, jiems nedidinant savo veiklos išlaidų).

 • Siekiame optimizuoti partnerių veiklos kaštus, todėl esame suinteresuoti tinkamu prekių atsargų užtikrinimu (mažiau atsargų = mažiau į prekes nukreiptų investicijų bei daugiau laisvų lėšų, liekančių partneriui).

 • Užtikriname galimų nuostolių dėl morališkai pasenusių ar užsigulėjusių produktų eliminavimą.

 • Savo komandoje esame subūrę motyvuotus ir itin aukštos kvalifikacijos profesionalus; mūsų komanda gali pasigirti itin maža personalo kadrų kaita.

↑ Grįžti į puslapio viršų


VISUOMENINĖ VEIKLA

Nuolat remiame Labdaros ir paramos fondą „Ateities žvaigždė".

Taip pat dalyvaujame tokiose mūsų partnerių organizuojamose paramos akcijose kaip "Gerumo žvaigždė ".

↑ Grįžti į puslapio viršų