Uždaroji akcinė bendrovė MERLANA savo veiklą pradėjo dar 1997 metais ir iki šių dienų išlaikė stiprias pozicijas greta gausybės kitų, stambių bei smulkių, įmonių Lietuvoje. Įmonės veikla prasidėjo nuo kalvystės darbų. Mūsų darbai puošia ne vieną namą, kabinetą ar aplinką. Vystant pradėtą verslą ir plečiantis klientų poreikiams bei pageidavimams, atsirado poreikis ieškoti tiekėjų, galinčių pasiūlyti dar didesnę dekoratyvinių metalo ruošinių įvairovę. Dėl šios priežasties, po kurio laiko visas savo pastangas nukreipėme į dekoratyvinių metalo ruošinių didmeninės prekybos vystymą, atsisakydami pradžioje buvusios gamybinės veiklos. Laikui bėgant, MERLANA savo veiklą praplėtė ir į naują, su dekoratyviniais metalais nesusijusią sritį - didmeninę  prekybą santechnikos gaminiais. Tapome Lietuvos maišytyvų gamintojo RUBINETA partneriu ir išskirtiniu platintoju Lietuvoje.

Didžiuojamės galėdami pasakyti, jog dėl išskirtinai gero kainos ir kokybės santykio bei mūsų vykdomos nuoseklios pardavimų politikos, per palyginti trumpą laiką būtent RUBINETA prekinio ženklo maišytuvai tapo daugiausia parduodamais maišytuvais Lietuvoje; tuo tarpu MERLANA kiekvienais metais vis labiau sutvirtina savo užimamas pozicijas jau ne vien metalų, bet ir santechnikos gaminių rinkoje.

↑ Grįžti į puslapio viršų


VEIKLOS GEOGRAFIJA

Mūsų įmonė savo veiklą sėkmingai vykdo visoje Lietuvoje, o taip pat - Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Veiklos geografija

UAB MERLANA veiklos geografija

↑ Grįžti į puslapio viršų


VEIKLOS KRYPTYS

METALŲ KRYPTIS. Metalų veiklos kryptis apima prekybą dekoratyviniais metalo ruošiniais, aptvėrimo sistemomis bei šiltnamiais. Nuo pat įsikūrimo pradžios MERLANA specializuojasi dekoratyvinių metalo ruošinių pasiūloje. Jau daugelį metų esame šios srities lyderiai rinkoje, savo prekių asortimente turintys daugiau nei 1300 skirtingų metalo ruošinių. Itin reikliems klientams, neatrandantiems reikiamų prekių gausiame mūsų kataloge, galime padėti išsirinkti tinkamą produkciją iš kitų didžiausių Europos gamintojų katalogų ir ją operatyviai pristatyti. 2014 metais MERLANA asortimentas pasipildė unikaliomis aptvėrimo sistemomis KROSFENCING bei mėgėjams ir profesionalams skirtais šiltnamiais KROSAGRO. Ši produkcija, dėl patrauklios savo kainos ir puikios kokybės, išsyk prigijo rinkoje.

Visa METALŲ KRYPTIES produkcija prekiaujame "MERLANA" firminėje parduotuvėje Vilniuje (Vilkpėdės g. 10). Produkcijos taip pat galima įsigyti ir tokiose mūsų mažmeninių partnerių parduotuvėse visoje Lietuvoje kaip: Ermitažas, Moki veži, Mes ir Mūras (Jurbarkas) bei kitose. Dekoratyvinius metalo ruošinius nuolat tiekiame ir į Latviją, Estiją bei Baltarusiją.

SANTECHNIKOS KRYPTIS. „MERLANA" yra vienintelė oficiali RUBINETA (Lietuva) prekinio ženklo vandens maišytuvų atstovė Lietuvoje. Džiaugiamės, jog, dėl išskirtinai aukštos kokybės, patrauklios kainos bei mūsų vykdomos nuoseklios pardavimų politikos, RUBINETA maišytuvai tapo neabejotinai daugiausia parduodamais maišytuvais Lietuvoje. RUBINETA prekinis ženklas šiandien jau sutinkamas daugelyje prekybos vietų - tiek didžiausiuose prekybos centruose, tiek ir mažesnėse santechnikos prekių bei statybininų medžiagų parduotuvėse.

„MERLANA" santechnikos krypties produkcijos asortimentą sėkmingai papildo slovakiški maišytuvai SLOVAMIX, dušo sistemos, dušo galvutės, dušo žarnos, aukšto spaudimo žarnelės, uždaromoji armatūra, visos vandens maišytuvų atsarginės dalys ir kitos prekės. Nuo 2012 metų pabaigos Lietuvos teritorijoje pradėjome platinti ir vandens nutekėjimo sistemas ORIO (Rusija).


↑ Grįžti į puslapio viršų


MŪSŲ SĖKMĖS PASLAPTIS. Mes neturime klientų - turime partnerius, su kuriais kartu siekiame užsibrėžtų tikslų. Užtikriname, kad mūsų siūloma produkcija visada bus paklausi dėl jos kokybės, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, kainos bei aktyvaus rinkodarinio palaikymo.


ESAME IŠSKIRTINIAI, NES:

↑ Grįžti į puslapio viršų


VISUOMENINĖ VEIKLA

Nuolat remiame Labdaros ir paramos fondą „Ateities žvaigždė".

Taip pat dalyvaujame tokiose mūsų partnerių organizuojamose paramos akcijose kaip "Gerumo žvaigždė ".

↑ Grįžti į puslapio viršų