Santechninės pajungimo žarnelės - neatsiejama daugelio santechnikos prietaisų, taip pat ir maišytuvų, dalis, naudojama prietaisą prijungiant prie vandentiekio tinklo. Statistika skelbia, kad labai dažna vidaus vandentiekio sistemų avarijų priežastis yra būtent santechninių prietaisų pajungimui panaudotų žarnelių gedimai. Tokių avarijų pasekmės - "užpilti" kaimynai, išlaidos žalos atlyginimui bei būsto remontui, stresas. Kokybiškos santechninės žarnelės svarbios ir dėl higieninių priežasčių, kadangi virtuvinį vandens čiaupą naudojame ir kaip geriamo vandens šaltinį.

Parduotuvėse galima rasti įvairių gamintojų siūlomas santechnines žarneles. Vis dėlto, jų pasirinkimas, tampa itin komplikuotu procesu vartotojui, kadangi gaminio kokybę ir patikimumą nulemia išoriškai nepastebima - vidinė žarnelių konstrukcija, o savo išore jos visos beveik vienodos. Kodėl verta rinktis būtent RUBINETA žarneles:

  • RUBINETA žarnelių vidus gaminamas tik iš kokybiškos EPDM gumos, todėl jos tinkamos kontaktui su geriamuoju vandeniu;
  • Gyvenamų būstų vandentiekio sistemose dažniausiai sutinkamas slėgis yra artimas 3 barams, tačiau pasitaikančių avarinių situacijų metu nereti hidrauliniai smūgiai, iššaukiantys kritinius trumpalaikius,net kelis kartus didesnio slėgio šuolius. RUBINETA žarnelių išorinis šarvas yra pagamintas iš tvirto aukštos kokybės AISI304 markės nerūdijančio plieno, neplyštančio net ir prie 50 bar slėgio, atsparaus korozijai bei kitokiamagresyvios aplinkos poveikiui;
  • Visos RUBINETA žarnelių sudedamosios dalys - veržlės, nipelis, įvorė yra gaminamos tik iš aukštos kokybės žalvario, todėl taip pat yra atsparios tiek slėgio, tiek ir pasikeitusios aplinkos poveikiui, o žarnelių užspaudėjai gaminami iš nerūdijančio plieno;
  • RUBINETA savo žarnelėms suteikia net 5 metų garantiją, be to - kaip ir kitiems savo gaminiams, taiko papildomą civilinės atsakomybės draudimo apsaugą, kas vartotojui garantuoja visapusį papildomą saugumą ir bet kokių patirtų dėl netinkamos gaminių kokybės žalų atlyginimą.
  • RUBINETA aukšto spaudimo žarnelės - tai aukščiausio saugumo garantas už protingą kainą.


Žarnelė maišytuvui 100cm (trumpas antg.), 618100

Spausdinti


Žarnelė maišytuvui 100cm (trumpas antg.), 618100

Barkodas: 4779028803318
Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Serija: Žarnelė maišytuvui
Prekės svoris, kg: 0.1415
Pakuotės aukštis, mm: 180
Pakuotės plotis, mm: 350
Pakuotės gylis, mm: 550
Pakuotės rūšis: Maišelis
Kaina: 3.06 Eur 

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

Spausdinti
Atgal į katalogą