Šiame kataloge pateikiame pilną RUBINETA ženklo maišytuvų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį, norimos konstrukcijos bei dizaino modelį. Galite būti tikri, kad RUBINETA maišytuvus, pasižyminčius pačia aukščiausia kokybe, įsigysite ženkliai pigiau nei kainuoja analogiški pasaulyje garsių ženklų gaminiai! Plačiau...


Šiandien pirkėjams siūlomų maišytuvų pasiūla akivaizdžiai viršija rinkoje susiformavusią paklausą jiems. Viena vertus, tai patogu vartotojui, nes jis gali tikėtis patrauklesnės produktų kainos. Kita vertus, pirkėjui tampa ypač sunku išsirinkti būtent jam tinkantį modelį iš didžiulės prekių gausos. Nejučiomis bene kiekvienam kyla aibė klausimų: kodėl iš pažiūros panašių maišytuvų kaina taip skiriasi? Nuo ko gi priklauso galutinė maišytuvo kaina?.. Tik žinodami atsakymus į pačius aktualiausius klausimus bei pasverdami, kas svarbiausia kiekvienam (pati pigiausia kaina, kokybiška prekė už palankią kainą, garsus prekės ženklas, konstrukciniai ypatumai ar dar kas nors), pirkėjai galės pasirinkti teisingai.

Daugiau naudingos informacijos apie MAIŠYTUVŲ konstrukcinius ypatumus, tai, iš ko susideda maišytuvo kaina ir kaip įvertinti, ar ji “teisinga” rasite čia.

MAIŠYTUVAS V-33 CROSS (BR), V8L096, BROKUOTA

Spausdinti

Akcija!
-45%

MAIŠYTUVAS V-33 CROSS (BR), V8L096, BROKUOTA

Barkodas: 4779040000000.001
Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Paskirtis: Plautuvei
Segmentas: STANDART
Serija: VENEZIA
Spalva: Bronza
Gamybai naudojama medžiaga: žalvaris
Komplektacija: Pajungimo žarnelės, tvirtinimo komplektas
Prekės aukštis, mm: 165
Prekės plotis, mm: 48
Prekės gylis, mm: 230
Prekės svoris, kg: 1.54
Pakuotės aukštis, mm: 65
Pakuotės plotis, mm: 266
Pakuotės gylis, mm: 366
Pakuotės svoris, kg: 1.95
Pakuotės rūšis: Dėžutė
Kaina: 81.15 Eur  147.54 Eur  Sutaupote: 66.39 Eur

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

Virtuvinis maišytuvas VENEZIA-33

Vidutiniškai apibraižytas maišytuvas.

PREKEI NĖRA SUTEIKIAMA GARANTIJA.

RubiBrass - specialios sudėties žalvario lydinys. Šiame ilgaamžiame ir žmogaus sveikatai saugiame žalvario lydinyje yra maksimaliai sumažinta švino ir kitų nereikalingų medžiagų, kurios gali reaguoti su geriamu vandeniu. 

Maišytuve naudojamas Neoperl aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantis aeratorių gamintojas iš Vokietijos.

Komplektacijoje 60 cm, 1/2” standarto, PeX, poliesterio šarvo pajungimo žarnelės su tvirtinimo komplektu. Žarnos iš PeX nekeičia geriamojo vandens skonio, kvapo, neišskiria jokių sveikatai pavojingų medžiagų. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.

Ilgaamžė ir patvari aukščiausios klasės PVD danga. Patikimi trijų padėčių 270° keramikiniai ventiliai Fluhs (Vokietija). 

Spausdinti
Atgal į katalogą