Šiame kataloge pateikiame pilną RUBINETA ženklo maišytuvų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį, norimos konstrukcijos bei dizaino modelį. Galite būti tikri, kad RUBINETA maišytuvus, pasižyminčius pačia aukščiausia kokybe, įsigysite ženkliai pigiau nei kainuoja analogiški pasaulyje garsių ženklų gaminiai! Plačiau...


Šiandien pirkėjams siūlomų maišytuvų pasiūla akivaizdžiai viršija rinkoje susiformavusią paklausą jiems. Viena vertus, tai patogu vartotojui, nes jis gali tikėtis patrauklesnės produktų kainos. Kita vertus, pirkėjui tampa ypač sunku išsirinkti būtent jam tinkantį modelį iš didžiulės prekių gausos. Nejučiomis bene kiekvienam kyla aibė klausimų: kodėl iš pažiūros panašių maišytuvų kaina taip skiriasi? Nuo ko gi priklauso galutinė maišytuvo kaina?.. Tik žinodami atsakymus į pačius aktualiausius klausimus bei pasverdami, kas svarbiausia kiekvienam (pati pigiausia kaina, kokybiška prekė už palankią kainą, garsus prekės ženklas, konstrukciniai ypatumai ar dar kas nors), pirkėjai galės pasirinkti teisingai.

Daugiau naudingos informacijos apie MAIŠYTUVŲ konstrukcinius ypatumus, tai, iš ko susideda maišytuvo kaina ir kaip įvertinti, ar ji “teisinga” rasite čia.

MAIŠYTUVAS R-1 CROSS (K),R1SK066 BROKAS

Spausdinti

Akcija!
-50%

MAIŠYTUVAS R-1 CROSS (K),R1SK066 BROKAS

Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Paskirtis: Vonios
Segmentas: STANDART
Serija: RUBIN
Spalva: Chromas
Gamybai naudojama medžiaga: žalvaris
Komplektacija: Pajungimo žarnelės, tvirtinimo komplektas
Pakuotės rūšis: Dėžutė
Kaina: 28.43 Eur  56.86 Eur  Sutaupote: 28.43 Eur

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

Trūksta šalto vandens simbolio, maišytuvas visas pabraižytas,

Prekei garantija nėra suteikiama.

Komplektacija: Dušo galvutė, dušo žarna, dušo galvutės laikiklis, ekscentrikai, apdailos lėkštelės

Spausdinti
Atgal į katalogą