Šiame kataloge pateikiame pilną RUBINETA ženklo maišytuvų asortimentą, iš kurio galėsite pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį, norimos konstrukcijos bei dizaino modelį. Galite būti tikri, kad RUBINETA maišytuvus, pasižyminčius pačia aukščiausia kokybe, įsigysite ženkliai pigiau nei kainuoja analogiški pasaulyje garsių ženklų gaminiai! Plačiau...


Šiandien pirkėjams siūlomų maišytuvų pasiūla akivaizdžiai viršija rinkoje susiformavusią paklausą jiems. Viena vertus, tai patogu vartotojui, nes jis gali tikėtis patrauklesnės produktų kainos. Kita vertus, pirkėjui tampa ypač sunku išsirinkti būtent jam tinkantį modelį iš didžiulės prekių gausos. Nejučiomis bene kiekvienam kyla aibė klausimų: kodėl iš pažiūros panašių maišytuvų kaina taip skiriasi? Nuo ko gi priklauso galutinė maišytuvo kaina?.. Tik žinodami atsakymus į pačius aktualiausius klausimus bei pasverdami, kas svarbiausia kiekvienam (pati pigiausia kaina, kokybiška prekė už palankią kainą, garsus prekės ženklas, konstrukciniai ypatumai ar dar kas nors), pirkėjai galės pasirinkti teisingai.

Daugiau naudingos informacijos apie MAIŠYTUVŲ konstrukcinius ypatumus, tai, iš ko susideda maišytuvo kaina ir kaip įvertinti, ar ji “teisinga” rasite čia.

MAIŠYTUVAS ARTIS-17, 54003881 BROKAS

Spausdinti

Akcija!
-40%

MAIŠYTUVAS ARTIS-17, 54003881 BROKAS

Barkodas: 4779040000000.002
Gamintojas: Rubineta
Kilmės šalis: Lietuva
Paskirtis: Praustuvui
Segmentas: STANDART
Serija: ARTIS
Spalva: Chromas
Gamybai naudojama medžiaga: žalvaris
Komplektacija: Pajungimo žarnelės, tvirtinimo komplektas, dušo galvutė „Bide“, dušo žarna, dušo galvutės laikiklis
Prekės aukštis, mm: 71
Prekės gylis, mm: 95
Prekės svoris, kg: 1.55
Pakuotės svoris, kg: 1.89
Pakuotės rūšis: Dėžutė
Kaina: 44.55 Eur  74.25 Eur  Sutaupote: 29.7 Eur

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Užklausa apie prekę

Paklausti apie prekę

Detalus prekės aprašymas

Nedideli įbrėžimai korpuse.

Prekei nėra suteikiama garantija.

Maišytuve esanti ispaniška „CITEC“ 35 mm kasetė pasižymi aukšta kokybe ir puikiu veikimu.

Šiame maišytuve yra Neoperl Perlator Honeycomb aeratorius: mažas triukšmo lygis, ilgesnis tarnavimo laikas, tobula vandens srauto kokybė, pagerinta apsauga nuo kalkių. Neoperl yra pasaulyje pirmaujantys aeratorių gamintojai.

Komplektacijoje rasite „Fliesser“ lanksčias iš poliesterio pagamintas 60 cm žarnas su vidiniu vamzdžiu iš PeX. Gaminama pagal naujausią Europos standartą EN 13618: 2016.

Spausdinti
Atgal į katalogą