Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Dekoratyviniai metalo ruošiniai

Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų dirbanti įmonė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių, iš kurių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.
Plačiau...
Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno elementai

Nerūdijančio plieno populiarumą lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog šis metalas tvirtas, kompaktiškas, gražus ir ypač atsparus korozijai, taigi - ilgaamžis interjero elementas...
Plačiau...
Aptvėrimo sistemos

Aptvėrimo sistemos

KROSFENCING – tai neturinčios analogų, unikaliu gamybos būdu, nenaudojant suvirinimo siūlių, pagamintos metalinės aptvėrimo sistemos.  Inovatyvios patentuotos gamybos technologijos pritaikymas užtikrina ypatingą kiekvieno gaminio tikslumą bei pačias geriausias antikorozines savybes.
Plačiau...
Šiltnamiai

Šiltnamiai

KROSAGRO - tai jau pripažinimą vartotojų tarpę įgiję aukštos kokybės šiltnamiai. KROSAGRO siūlo plačią įvairovę visiškai užbaigtų gaminių, projektuojamų ir skirtų tiek individualiems klientams, tiek daržininkystės ir sodininkystės ūkiams.
Plačiau...
Atsižvelgiant į sušvelnintas karantino sąlygas, pranešame, kad metalų parduotuvė atnaujino savo darbą! Laukiame apsilankant!

Naujienos

Spausdinti
2020-05-06

Informacija dėl darbo sušvelninus karantino sąlygas!

Gerbiami klientai,

 

                 Džiaugemės galėdami pranešti, kad pasikeitus karantino sąlygoms, Metalų parduotuvė, esanti adresu Vilkpėdės g. 10, korpusas 19, atnaujino savo veiklą ir maloniai laukia klientų! 

Atsižvelgdami į esamą situaciją, visų atvykstančių klientų prašome laikytis saugumo reikalavimų:

 

  • Įleidžiami į parduotuvę būsite po 1 žmogų. Vienintelė išimtis - jei atvyksite su savo artimuoju, su kuriuo ir gyvenate;
  • Įleidžiami bus tik turintys ir teisingai dėvintys veido kaukes;
  • Prie įėjimo visda bus dezinfekcinio skysčio, todėl prašome dezinfekuoti rankas įeinant į patalpas;                                

 

Saugokime vieni kitus! Maloniai laukiame apsilankant!

Atgal į naujienų sąrašą