ŠIUOLAIKINĖ ELEGANCIJA


Dekoratyviniai metalo dirbiniai - jau daugelį šimtmečių išlieka neatskiriamais funkciniais-dekoratyviniais originalios architektūros bei interjero elementais. Dirbiniai iš metalo ne tik kad nesensta, bet tarytum nuolatos, vėl ir vėl atgimsta - išgyvena savąjį renesanso laikotarpį. Paskutiniais dešimtmečiais pasaulinio dizaino ir architektūros srityse įsivyravę avangardinės mados kryptys, lėmė vis dažnesnį paprasto metalo bei plieno panaudojimą interjere. Galima išskirti ir tai, jog pastaraisiais metais itin išryškėjo nerūdijančio plieno panaudojimo interjere ir eksterjere paklausa bei ją skatinančios mados tendencijos.

Kita vertus, nerūdijančio plieno populiarumą Lietuvoje lemia ne tik pasaulinė dizaino ir architektūros mada, tačiau ir tai, jog lietuviai šį metalą vertina, kaip tvirtą, kompaktišką, gražų ir ypač atsparų korozijai, taigi - ilgaamžį interjero elementą. Iš tiesų - tai šiuolaikiška, patvari, įvairioms interjero kompozicijoms tinkanti medžiaga. Nerūdijančio plieno vamzdžiais sujungus akmens plokštes, sukuriama aliuzija į Art Deco stilių, o įvairios išlenktos metalo juostos ar išpjauti lakštai interjere primena art noveau ar net baroko stilius. Klasikiniam interjerui nerūdijantis plienas suteikia lengvumo, o moderniame interjere ši medžiaga dar labiau sustiprina lakoniško inovatyvumo įspūdį.

Įprastą interjerą gali praturtinti ir įvairios, neslepiamos nerūdijančio plieno furnitūros detalės: varžtai, sriegės, aklės ir pan. Panaudojus nerūdijantį plieną galima sukurti daugybę individualių projektų. Vizualiai lengvos nerūdijančio plieno konstrukcijos atlaiko itin dideles apkrovas, o taip pat gražiai dera ir prie kitų interjero medžiagų, pvz. medžio, stiklo, akmens. Štai kodėl nerūdijantis plienas paskutiniu metu tapo tokiu populiariu šiuolaikinės architektūros statiniuose.


ASORTIMENTAS


 Nerūdijančio plieno elementų katalogas

Mes žengiam koja kojon su laikmečio reikalavimais, todėl siūlome Jums šiuolaikines medžiagas Jūsų interjerui ar eksterjerui įrengti. Panaudoję platų mūsų siūlomų nerūdijančio plieno elementų, skirtų laiptų turėklų konstrukcijoms ir įvairiems aptvėrimams įrengti, asortimentą, panaudodami inovatyvius sprendimus Jūs sukursite šiuolaikinius ir, neabejotinai, originalius konstrukcinius sprendimus.

UAB MERLANA Jums siūlo tik aukščiausios kokybės AISI 304 bei AISI 316 markės nerūdijančio plieno jungiamąsias detales, skirtas originaliems laiptų turėklams, balkonų tvorelėms, laiptinių aikštelėms ir kitoms konsrukcijoms įrengti.

AISI 304 savo sudėtyje turinti chromo ir nikelio - tai labiausiai paplitusi nerūdijančio plieno markė, sudaranti daugiau negu pusę viso pasaulyje pagaminamo nerūdijančio plieno kiekio. AISI 304 yra atsparus įprastai korozijai bei daugeliui cheminių medžiagų, o taip pat - pasižymintis patvarumu  nerūdijantis plienas. AISI 304 markė yra tinkama praktiškai visoms produktų grupėms. AISI 316 chromo-nikelio klasės nerūdijantis plienas, nuo AISI 304 markės besiskiriantis tuo, kad savo sudėtyje turi ir 2-3% molibdeno. Molibdeno priedas šiai nerūdijančio plieno markei suteikia didenį atsparumą įvairių formų nusidėvėjimams. AISI 316 markės nerūdijantis plienas plačiai naudojams kaminų indėklų gamyboje.

 

Nerūdijančio plieno elementų asortimentą sudaro:

Jungiamųjų detalių sistemos pagamintos iš nerūdijančio plieno, dėl savo patvarumo, atsparumo korozijai ir estetinių savybių yra brangesnės interjero medžiagos už paprasto plieno apdailą. Vis dėlto, šių gaminių kokybė visiškai atitinka prekės kainą. Verta prisiminti, kad nerūdijančio plieno konstrukcijos tarnauja ilgai ir nereikalauja ypatingos priežiūros.Todėl tai ilgaamžė investicija. Panaudodamas šiuolaikiškas nerūdijančio plieno jungiamąsias bei tvirtinamąsias detales, nagingas naujakurys be didelio vargo pats savarankiškai sau sukurs norimą interjerą. Tokios detalės (angl. fitting) gali būti panaudotos originalioms laiptų turėklų konstrukcijoms, balkonų tvorelėms, laiptinių aikštelėms įrengti. Šios jungiamosios detalės labai tvirtos ir ilgaamžės, o taip pat atsparios dilimui.Be to, jungiamosios nerūdijančio plieno detalės pagamintos itin tiksliai, jų konstrukcija paprasta ir tuopačiu universali. Detalių nereikia virinti, o tiesiog užtenka panaudoti klijus ar kniedes, todėl jas visai nesunku montuoti pačiam naujakuriui.