Kokiais būdais galima užsakyti prekes?

Norime būti lankstūs, todėl Jūsų užsakymus esame pasiruošę priimti bet kuriuo iš žemiau nurodytų būdų:

Internetu - Jums prisiregistravus/prisijungus prie MERLANA el. parduotuvės.

El. paštu, telefonu ar skype ryšiu:

Jums atvykus į įmonę ar mūsų PREKYBOS VIETAS, kur visada esate laukiami:

PASTABOS:
- užsakyti prekes 2 būdu galima tik apmokant už užsakomas prekes iš anksto - pagal mūsų suformuotą sąskaitą per elektroninės bankininkystės sistemą arba kitu
išankstinio mokėjimo
būdu;
- UAB MERLANA, prieš patvirtindama bei pradėdama vykdyti pateiktą užsakymą, pasilieka teisę prašyti Pirkėjo avansinės įmokos, jeigu užsakoma konkreti prekė nėra saugoma bendrovės sandeliuose ir/ar ji bus gaminama/importuojama, vykdant konkretų Pirkėjo užsakymą.


Ar gali už prekes sumokėti ne jų Pirkėjas, o trečiasis asmuo?

Taip, tačiau tokiu atveju mokėjimo pavedime mokėtojas privalo nurodyti apmokamo užsakymo numerį bei Pirkėjo, už kurį vykdomas mokėjimas, pavadinimą.


Ar gali prekes atsiimti kitas asmuo, nei užsakytų prekių Pirkėjas?

Taip. Tik tokiu atveju nepamirškite išsamiai užpildyti po Gavėjo duomenimis esančią formą, joje teisingai nurodydami prekes atsiimsiančio kito gavėjo vardą, pavardę (ar pavadinimą), adresą bei kitus duomenis.


Noriu pateikti daugiau informacijos, aktualios užsakymui, kur ir kaip tai galėčiau padaryti?

Užsakymo patvirtinimo lange, prieš paspausdami mygtuką „Patvirtinti“, specialioje skiltyje „Komentarai“ įrašykite  visus savo pageidavimus (durų kodas, nurodymai/pageidavimai kurjeriui, kt.).


Kada Jūs pamatote pateiktą užsakymą ir kada pradedate jį vykdyti?

Jūsų užsakymą pamatome ir pradedame jį apdoroti ne vėliau kaip vienos darbo dienos bėgyje nuo mygtuko „Patvirtinti“ paspaudimo momento.

Užsakymo vykdymas prasideda nuo tada, kai Jūs elektroniniu paštu iš mūsų sulaukiate užsakymo priėmimo patvirtinimo (tokį patvirtinimą atitinka ir sąskaita-faktūra užsakytai prekei). Paprastai užsakymo priėmimo patvirtinimas netrunka ilgiau kaip vieną darbo dieną.

Užsakius sandėliuose nelaikomas, todėl specialiai Pirkėjui pas prekių gamintojus ar jų tiekėjus užsakomas, arba specialiai pagal Pirkėjo užsakymą jam gaminamas prekes, užsakymo vykdymas bus pradėtas vykdyti tik Pirkėjui apmokėjus jam pateiktą sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.


Ar galima atšaukti jau pradėtą vykdyti užsakymą ir kaip susigrąžinti pinigus?

Taip. Patvirtintą/pateiktą savo užsakymą galite atšaukti telefonais 8-615-19723 (SANTECHNIKOS prekių katalogas) arba 8-698-50752 (METALO gaminių katalogas), o taip pat el.paštu santechnika@merlana.lt arba metalas@merlana.lt.

Tais atvejais, kai norite atšaukti jau apmokėtą užsakymą, tačiau prekės Jums dar nėra išsiųstos, sumokėtus pinigus Jums pervesime per 5 darbo dienas. Mums reikės Jūsų prašymo grąžinti pinigus, kuriame nurodysite savo atsiskaitomosios sąskaitos numerį, Vardą bei Pavardę, o taip, pat užsakymo numerį.

Norėdami grąžinti jau gautas prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus, vadovaukitės „Prekių grąžinimo taisyklėmis“. Informuojame, kad pinigai už atšauktą užsakymą/grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų nurodytą atsiskaitomąją banko sąskaitą. Grąžinti pinigus juos išmokant grynaisiais ir/ar juos perduodant pasinaudojus kurjerio paslaugomis galimybių nėra.

SVARBU. Atkreipiame dėmesį, jog atšaukiant užsakymą, apmokėtą pagal Pirkėjui įteiktą išankstinio apmokėjimo sąskaitą už Pardavėjo sandėliuose nesandėliuojamas, todėl specialiai Pirkėjui iš prekių gamintojų ir/ar jų tiekėjų užsakytas, ir/ar specialiai pagal Pirkėjo užsakymą jam gamintas prekes, sumokėti pinigai negali būti grąžinami. Taip pat grąžinimui nepriimamos ir tokios prekės.


Ar galite pasiūlyti pas Jus įsigyjamų prekių pajungimo/montavimo paslaugą ir/ar dirbinių gamybos iš įsigytų prekių paslaugą?

Taip. Mes bendradarbiaujame su tokių paslaugų teikėjais visoje Lietuvoje, todėl Jums mielai rekomenduosime patraukliausią paslaugos kainą bei patikimiausią kokybę siūlančius partnerius. Rinksitės Jūs. Viskas, ko reikia - tai patvirtinant savo užsakymą, skiltyje „Komentarai“ nurodyti, kad Jus domina tokia paslauga ir esate suinteresuoti gauti ją teikiančių kompanijų kontaktus/pasiūlymus.