APIE MUS


Kodėl rinktis būtent UAB MERLANA elektroninę parduotuvę?

UAB MERLANA elektroninė parduotuvė – tai naujausias bendrovės projektas. Vis dėlto, šio projekto jokiu būdu negalima laikyti eilinių, Lietuvos rinkoje pastaruoju metu itin masiškai besisteigiančių (o tuo pačiu ir užsidarančių), projektų atitikmeniu. MERLANA elektroninė parduotuvė išsiskiria:

PATIKIMUMU. Beveik visas į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktas prekes būtent mūsų bendrovė jau eilę metų tiekia daugumai Lietuvoje veikiančių mažmeninės prekybos įmonių (įskaitant ir didžiausius tinklus) bei galutiniams vartotojams. Didžioji dalis UAB „MERLANA“ tiekiamos produkcijos jau tapo neabejotinais pardavimų lyderiais Lietuvoje (tame tarpe – RUBINETA maišytuvai, dekoratyviniai metalo elementai ir dirbiniai). Taigi, išsirinkę sau tinkamą prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje, Jūs būsite garantuoti, kad pasirinkote daugelio vartotojų įvertintas ir populiarumą jau spėjusias išsikovoti, patikimas prekes.

OPERATYVUMU. Pirkėjai išsirinkę ir užsakę prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje nerizikuoja, kad tik sulaukę eilinio užsakymo mes pulsime ieškoti reikiamos prekės pas jos gamintoją/didmenininką ir ją atsivežę pateiksime savo Pirkėjui. Absoliuti dauguma į katalogą įtrauktų prekių nuolatos saugoma mūsų sandėliuose, todėl patvirtintus užsakymus įvykdysime operatyviau už kitas parduotuves.

KAINA. Mes patys esame į MERLANA elektroninės parduotuvės prekių katalogą įtrauktų prekių „pirmosios rankos“ (pagrindiniai tiekėjai) Lietuvoje. Taigi, visada būsite tikri, kad gaunate patį patraukliausią komercinį pasiūlymą. O jei nutiks taip, kad tą pačią prekę pas kitą pardavėją Lietuvoje rasite pigiau nei ją siūlome mes – praneškite mums ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar dar geresnį pasiūlymą.


 

BENDRADARBIAVIMAS


Kuo iš kitų partnerystės pasiūlymų išsiskiriasi MERLANA siūlomas bendradarbiavimas?

MERLANA niekada nesiekia vienpusės naudos sau. Kiekvieną verslo klientą mes laikome partneriu ir su juo stengiamės užmegzti ilgalaikį, glaudų bei abipusę naudą teikiantį bendradarbiavimą. Viena iš mūsų siūlomo bendradarbiavimo paketo sąlygų yra toks pat būsimo partnerio požiūris į savo pirkėją. Žinome, kad tik orientacija į pirkėjus ir gebėjimas geriau už konkurentus patenkinti pirkėjų poreikius padės pasiekti verslo tikslus ir įgyvendinti išsikeltus uždavinius. Esminis mūsų bendradarbiavimo paketo aspektas - būsimam partneriui pateikti komerciškai naudingesnį pasiūlymą, paliekant galimybę jam bet kada pačiam pakeisti savo sprendimą.

Žinome, kad visi klientai yra laisvi pasirinkti savo tiekėjus, todėl siekiame, kad būtent mūsų bendradarbiavimo pasiūlymas Jums būtų pats naudingiausias!PIRKIMAS EL. PARDUOTUVĖJE

Kokiais būdais galima užsakyti prekes?

Norime būti lankstūs, todėl Jūsų užsakymus esame pasiruošę priimti bet kuriuo iš žemiau nurodytų būdų:

Internetu - Jums prisiregistravus/prisijungus prie MERLANA el. parduotuvės.

El. paštu, telefonu ar skype ryšiu:

  • Užsakant METALO gaminių katalogo prekes: telefonas - 8-698-50752; el.paštas - metalas@merlana.lt; skype - merlana metalas;
  • Užsakant SANTECHNIKOS gaminių katalogo prekes: telefonas - 8-615-19723; el.paštas - santechnika@merlana.lt; skype - merlana santechnika.

Jums atvykus į įmonę ar mūsų PREKYBOS VIETAS, kur visada esate laukiami:

  • Užsakant METALO gaminių katalogo prekes: Motorų g. 6, Vilnius; darbo laikas: I-V nuo 8.00 iki 16.30.
  • Užsakant SANTECHNIKOS gaminių katalogo prekes: Motorų g. 6, Vilnius, darbo laikas: I-V nuo 8.30 iki 17.00.

PASTABOS:
- užsakyti prekes 2 būdu galima tik apmokant už užsakomas prekes iš anksto - pagal mūsų suformuotą sąskaitą per elektroninės bankininkystės sistemą arba kitu
išankstinio mokėjimo
būdu;
- UAB MERLANA, prieš patvirtindama bei pradėdama vykdyti pateiktą užsakymą, pasilieka teisę prašyti Pirkėjo avansinės įmokos, jeigu užsakoma konkreti prekė nėra saugoma bendrovės sandeliuose ir/ar ji bus gaminama/importuojama, vykdant konkretų Pirkėjo užsakymą.


Ar gali už prekes sumokėti ne jų Pirkėjas, o trečiasis asmuo?

Taip, tačiau tokiu atveju mokėjimo pavedime mokėtojas privalo nurodyti apmokamo užsakymo numerį bei Pirkėjo, už kurį vykdomas mokėjimas, pavadinimą.


Ar gali prekes atsiimti kitas asmuo, nei užsakytų prekių Pirkėjas?

Taip. Tik tokiu atveju nepamirškite išsamiai užpildyti po Gavėjo duomenimis esančią formą, joje teisingai nurodydami prekes atsiimsiančio kito gavėjo vardą, pavardę (ar pavadinimą), adresą bei kitus duomenis.


Noriu pateikti daugiau informacijos, aktualios užsakymui, kur ir kaip tai galėčiau padaryti?

Užsakymo patvirtinimo lange, prieš paspausdami mygtuką „Patvirtinti“, specialioje skiltyje „Komentarai“ įrašykite  visus savo pageidavimus (durų kodas, nurodymai/pageidavimai kurjeriui, kt.).


Kada Jūs pamatote pateiktą užsakymą ir kada pradedate jį vykdyti?

Jūsų užsakymą pamatome ir pradedame jį apdoroti ne vėliau kaip vienos darbo dienos bėgyje nuo mygtuko „Patvirtinti“ paspaudimo momento.

Užsakymo vykdymas prasideda nuo tada, kai Jūs elektroniniu paštu iš mūsų sulaukiate užsakymo priėmimo patvirtinimo (tokį patvirtinimą atitinka ir sąskaita-faktūra užsakytai prekei). Paprastai užsakymo priėmimo patvirtinimas netrunka ilgiau kaip vieną darbo dieną.

Užsakius sandėliuose nelaikomas, todėl specialiai Pirkėjui pas prekių gamintojus ar jų tiekėjus užsakomas, arba specialiai pagal Pirkėjo užsakymą jam gaminamas prekes, užsakymo vykdymas bus pradėtas vykdyti tik Pirkėjui apmokėjus jam pateiktą sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.


Ar galima atšaukti jau pradėtą vykdyti užsakymą ir kaip susigrąžinti pinigus?

Taip. Patvirtintą/pateiktą savo užsakymą galite atšaukti telefonais 8-615-19723 (SANTECHNIKOS prekių katalogas) arba 8-698-50752 (METALO gaminių katalogas), o taip pat el.paštu santechnika@merlana.lt arba metalas@merlana.lt.

Tais atvejais, kai norite atšaukti jau apmokėtą užsakymą, tačiau prekės Jums dar nėra išsiųstos, sumokėtus pinigus Jums pervesime per 5 darbo dienas. Mums reikės Jūsų prašymo grąžinti pinigus, kuriame nurodysite savo atsiskaitomosios sąskaitos numerį, Vardą bei Pavardę, o taip, pat užsakymo numerį.

Norėdami grąžinti jau gautas prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus, vadovaukitės „Prekių grąžinimo taisyklėmis“. Informuojame, kad pinigai už atšauktą užsakymą/grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų nurodytą atsiskaitomąją banko sąskaitą. Grąžinti pinigus juos išmokant grynaisiais ir/ar juos perduodant pasinaudojus kurjerio paslaugomis galimybių nėra.

SVARBU. Atkreipiame dėmesį, jog atšaukiant užsakymą, apmokėtą pagal Pirkėjui įteiktą išankstinio apmokėjimo sąskaitą už Pardavėjo sandėliuose nesandėliuojamas, todėl specialiai Pirkėjui iš prekių gamintojų ir/ar jų tiekėjų užsakytas, ir/ar specialiai pagal Pirkėjo užsakymą jam gamintas prekes, sumokėti pinigai negali būti grąžinami. Taip pat grąžinimui nepriimamos ir tokios prekės.


Ar galite pasiūlyti pas Jus įsigyjamų prekių pajungimo/montavimo paslaugą ir/ar dirbinių gamybos iš įsigytų prekių paslaugą?

Taip. Mes bendradarbiaujame su tokių paslaugų teikėjais visoje Lietuvoje, todėl Jums mielai rekomenduosime patraukliausią paslaugos kainą bei patikimiausią kokybę siūlančius partnerius. Rinksitės Jūs. Viskas, ko reikia - tai patvirtinant savo užsakymą, skiltyje „Komentarai“ nurodyti, kad Jus domina tokia paslauga ir esate suinteresuoti gauti ją teikiančių kompanijų kontaktus/pasiūlymus.


GARANTINIS APTARNAVIMAS

Kodėl svarbios garantinio aptarnavimo sąlygos?

Garantinio aptarnavimo sąlygos visada sulaukia išskirtinio vartotojų dėmesio. Daugelis pirkėjų jau yra patyrę didesnių ar mažesnių nemalonumų, tvarkydami reikalus dėl įsigytų nekokybiškų prekių - jų remonto ar pakeitimo. Dažnai klientas yra priverstas nekokybiškus gaminius pristatyti į vienintelį visoje šalyje esantį garantinio remonto punktą, o tai - tikrai nepatogu.

Mes suprantame kaip Pirkėjui nemalonu susidurti su bet kokiais papildomais nepatogumais sugedus įsigytai prekei (gaminiui) ar rūpinantis jos remontu. Todėl pasistengėme, kad Jums pasirinkus MERLANA siūlomas prekes, tokie nepatogumai Jūsų nepaliestų - prekes iš Jūsų priims parduotuvė, kurioje jos buvo pirktos, o pasiteisinus pretenzijai dėl prekės kokybės - prekė bus suremontuota ar pakeista nauja. Dar daugiau, pagrindinei mūsų krepšelio produkcija - RUBINETA prekinio ženklo prekėms - vieninteliai Lietuvoje taikome garantinio aptarnavimo pirkėjo namuose modelį, kas pirkėjams ypač patogu. Pakanka surinkti garantinio serviso numerį ir gaminio remontu užsiims kvalifikuoti meistrai.

 


KLAUSIMAI APIE DEKORATYVINIUS METALO GAMINIUS

Kodėl žmonės yra linkę puošti savo aplinką kalto metalo gaminiais?

Jau daugelį šimtmečių kalto metalo gaminiai yra neatskiriami funkciniai-dekoratyviniai originalios architektūros elementai. Dar XIX amžiuje ši architektūros mada paplito visoje Europoje, neaplenkdama ir mūsų šalies. Kalto metalo dirbiniai dėl savo ornamentų lengvumo bei originalumo visada išsiskiria meniniu išraiškingumu, padedančiu sukurti nepakartojamą eksterjero bei interjero dekoro stilių. Šiandien kalto metalo gaminiai vėl išgyvena taip vadinamą renesanso laikotarpį, todėl tapo itin populiarūs daugelyje interjero bei eksterjero projektų.


Kaip papuošti savo namus kalto metalo gaminiais?

Jeigu Jūsų nevaržo finansinės galimybės, žinoma, kreipkitės į žinomą metalo meninio apdirbimo kompaniją (ar kalvį), kuri ne tik pasiūlys originalų norimo gaminio dizainą, bet ir pagamins tokį gaminį. Tačiau privalote iš anksto žinoti, kad tai kainuos brangiai.

Kita vertus, turite žinoti ir tai, kad yra kita alternatyva, sudaranti galimybes unikalius interjero metalo dirbinius pagaminti panaudojant pramoniniu būdu gaminamus dekoratyvinius metalo elementus. Šiuo būdu sukurtas dirbinys, vizualiai labai panašus į profesionalaus kalvio gamybos kūrinį, Jums kainuos nepalyginamai pigiau. Be to, siekiant pagaminti norimus interjero dirbinius iš metalo panaudojant pramoniniu būdu pagamintus dekoratyvinius metalo elementus, visai nebūtini profesionalaus kalvio įgūdžiai ir/ar speciali įranga.


Kas yra dekoratyviniai metalo ruošiniai/elementai?

Tai unikalūs ruošiniai, skirti bet kokiems dirbiniams iš metalo, galintiems papuošti Jūsų namų, sodybos, biuro, kavinės ar restorano vidų bei išorę.Tokie dekoratyviniai metalo elementai šiandien gaminami ne senoviniais, laikui ir kainai labai imliais metodais, tačiau pasitelkiant pačią moderniausią technologinę įrangą bei naujausius metalo apdirbimo metodus. Štai kodėl minimaliomis išlaidomis ir nesugaištant daug laiko, o taip pat - net neturint profesionalių kalvio įgūdžių ir specialios įrangos, panaudojant dekoratyvinius matalo ruošinius/elementus galima sukurti unikalaus dizaino, nuostabius bei ypatingus daiktus ir dirbinius.


Kodėl verta rinktis būtent MERLANOS el. parduotuvėje siūlomus dekoratyvinius metalo ruošinius ir/ar elementus?

Dekoratyvinius metalo elementus Jūs galite įsigyti bet kuriame jais prekiaujančiame prekybos centre ar tokias prekes siūlančiose elektroninėse parduotuvėse.Tiesa, pasirinkus pirmą variantą, Jus dažniausiai ribos itin siauras, lakesnei fantazijai realizuoti ribas nubrėžiantis asortimentas. O rinkdamiesi šias prekes siūlančią elektroninę parduotuvę, prieš patvirtindami savo užsakymą visada pasiteiraukite ar Jūsų pasirinktos prekės jau yra parduotuvės sandėlyje, ar jos tik bus užsakomos iš tiekėjo. Pastaruoju atveju dažnos situacijos, kuomet norimos prekės ar reikalingo jų kiekio nebūna ne tik el. parduotuvės, bet ir tiekėjo sandėliuose.

Svarbu ir tai, kad dekoratyviniai metalo elementai „gyvai" gali iš esmės skirtis nuo jų nuotraukų kataloguose ar net nuo ekspozicinių pavyzdžių. Juk Jums gali būti atsiųstos tos pačios nomenklatūros, tačiau pas kitą gamintoją pagamintos ir nuo pateiktų kataloge kažkiek besiskiriančios prekės to net nežinant elektroninei parduotuvei. Taigi, visada naudinga pasiteirauti ar užsakomos prekės užsakymo metu yra parduotuvės sandėliuose ir ar jos visiškai atitinka pavaizduotas kataloge. O dar patikimiau - tiesiog apsilankyti pardavėjo sandėlyje ir norimas pirkti prekes apžiūrėkite gyvai.

UAB „MERLANA" yra bene vienintelė bendrovė Lietuvoje, savo sandėliuose visada turinti daugiau nei 2000 pozicijų dekoratyvinių metalo elementų, todėl rinkdamiesi MERLANA el. parduotuvę aukščiau aprašytų nesklandumų Jūs tiesiog išvengsite.