Uždaroji akcinė bendrovė MERLANA savo veiklą pradėjo nuo kalvystės darbų dar 1997 metais. Vystant pradėtą verslą ir plečiantis klientų poreikiams bei pageidavimams, atsirado poreikis ieškoti tiekėjų, galinčių pasiūlyti vis didesnę dekoratyvinių metalo ruošinių įvairovę. Dėl šios priežasties, po kurio laiko visas savo pastangas nukreipėme į dekoratyvinių metalo ruošinių didmeninės prekybos vystymą, atsisakydami pradžioje buvusios gamybinės veiklos ir iki šių dienų išlaikėme stiprias pozicijas greta gausybės kitų, stambių bei smulkių, įmonių Lietuvoje. Prekyba dekoratyviniais ruošiniais iš metalo ir šiandienos perspektyvoje vis dar viena iš svarbiausių MERLANA veiklos sričių.

Dekoratyviniai metalo gaminiai - tai unikalūs ruošiniai bet kokiems dirbiniams iš metalo, kurie gali papuošti Jūsų namų, sodybos, viduramžių stiliaus kavinės ar restorano vidų ir išorę. Dekoratyviniai metalo elementai gaminami ne senamadiškai, o naudojant šiuolaikinę technologinę įrangą ir pasitelkiant naujausius metalo apdirbimo metodus.               

Su minimaliomis išlaidomis ir nesugaišant daug laiko, net neturint profesionalių kalvio įgūdžių ir specialios įrangos, iš mūsų dekoratyvinių dirbinių galima sukūrti nuostabius, ypatingus ir reikalingus daiktus bei gaminius. Mes siūlome virš 2000 rūšių dekoratyvinių elementų iš metalo, kuomet metalo elemetai - tai ir metalinis interiero papuošalas prie Jūsų buto ar namo įėjimo, ir dekoratyviai papuoštas aptvaras, daiktų kampai, kolonos, arkos. Iš dekoratyvinių metalo elementų galite susikurti ir šviestuvą, tvoras bei automatinius vartus, laiptų turėklus, papildyti iškabą, reklamą, atlikti bet kokių baldų apdailą.

Galime pasidžiaugti, jog klientai vertina mūsų siūlomų gaminių kokybę ir platų asortimentą, o MERLANA platinami dekoratyvinio metalo ruošiniai ir iš jų sukurti darbai jau papuošė ne vieną namą, kabinetą ar aplinką.


Jūsų noras ir mūsų fantazija sukurs Jūsų sielos polėkį!