Klientų patogumui, taip pat siūlome puikų auštos kokybės bei patrauklios kainos santykį garantuojančias pagrindines metalo apdirbimo priemones ir medžiagas.Metalo pjovimo ir šlifavimo diskai


Patikimi metalo pjovimo ir šlifavimo diskai STAR FLEX, skirti juodam ir nerūdijančiam plienui apdirbti, atitinka visus, aukščiausios kokybės bei griežtų saugumo standartų užtikrinimo, reikalavimus. Šių diskų patvarumas ir ekonomiškumas patenkina net pačių reikliausių klientų keliamus reikalavimus. Padidintas diskų STAR FLEX kietumas leidžia juos sėkmingai panaudoti ir nerūdijančio plieno pjovimui bei šlifavimui.


Suvirinimo viela


Siūlome net dviejų kategorijų suvirinimo vielą:

Atitikimas aukščiau išvardintiems standartams patvirtinta aukštą produkto kokybę.

Pirkdami suvirinimo vielą, visada turite atkreipti dėmesį į jos storį, svorį ir rūšį/tipą, kadangi suvirinimo viela yra pagrindinis suvirinimo elementas. Suvirinimo vielos rūšies/tipo pasirinkimą labiausiai lemia medžiagos, kurią mes ketiname virinti, storis, rūšis, o taip - suvirinimui pasirinktas srovės tankis. Renkantis suvirinimo vielą, ypač svarbu - tinkamo skersmens bei suvirinamų detalių cheminės sudėties atitikimas, kadangi teisingai pasirinkta suvirinimo viela garantuos lygią bei tvirtą siūlę.