TurinysKodėl MERLANA?


Jus žavi kalto metalo gaminiai? Jau daugiau nei penkioliką metų rinkoje dirbanti bendrovė MERLANA siūlo pasirinkti iš daugiau nei 2000 rūšių dekoratyvinių metalo ruošinių. Iš šių ruošinių, pasitelkus fantaziją, galima pagaminti kokius tik nori dirbinius - įvairiais ornamentais dekoruotus vartus, tvoras, laiptų ir balkonų turėklus, baldų ir interjero elementus.

Ilgametė patirtis įmonei leido suformuoti įvairiausią skonį atitinkantį asortimentą ir prisidėti prie dekoratyvinio metalo gaminių madų Lietuvoje. Ruošinius už patrauklią kainą savo darbams naudoja ir profesionalūs metalo meistrai ir eiliniai vartotojai. Tam nereikia nei specialių įgūdžių, nei įrangos. 

Merlana – vienintelė įmonė šalyje, pirkėjams galinti iš karto pasiūlyti visą dekoratyvinių metalo ruošinių asortimentą. Ruošiniais iš juodojo metalo, žalvario ir ketaus prekiaujama šioje el. parduotuvėje, parduotuvėje Vilniuje ir specializuotuose prekybos centruose visoje Lietuvoje. MERLANA platinamus produktus parduodančiojse prekybos vietose net automatinius kiemo vartus norintys įsirengti pirkėjai ras visas vartų sudedamąsias dalis - nuo metalo ruošinių ir mechaninių ratukų iki elektronikos.


Kalto metalo gaminiai


Jau daugelį šimtmečių dekoratyviniai kalto metalo gaminiai yra netskiriami funkciniai–dekoratyviniai originalios architektūros elementai. Dar XIX amžiuje ši architektūros mada paplito visoje Europoje, neaplenkdama ir mūsų šalies.Kalto metalo dirbiniai dėl savo ornamentų lengvumo bei originalumo išsiskiria meniniu išraiškingumu, sukuriančiu nepakartojamą eksterjero ir interjero dekoro stilių.Šiandien dekoratyviniai kalto metalo gaminiai išgyvena renesanso laikotarpį ir todėl tapo itin populiaria detale daugelyje eksterjero bei interjero projektų.

Dekoratyvinių kalto metalo gaminių pranašumai


KITOS dekoratyvinių metalo ruošinių rūšys (pagal gamybos technologiją)


Štampuoti, lieti, valcuoti.


UAB MERLANA dekoratyvinių metalo ruošinių ir elementų asortimentasPraktiniai dekoratyvinių metalo ruošinių pritaikymo pavyzdžiaiTvoros, vartai bei kiti gaminiai iš dekoratyvinių metalo ruošinių – geriausias pasirinkimas tiems, kurie vertina pinigų ir kokybės atitikimą.VIDEO įrašai