LYDINČIOS SANTECHNIKOS PREKĖS


Įsigijus maišytuvą, tam kad jį pajungti reikia turėti ir kai kurias lydinčias prekes, o konkrečiai – kampinius ventilius bei aukšto spaudimo santechnikos žarneles (tuo atveju, kai komplekte prie maišytuvo pridėtos pajungimo žarnelės bus per trumpos). Kiekvienam pirkėjui svarbu ne kurio nors vieno iš visų sumontuotų santechninių prietaisų bei lydinčių prekių, o bendras santechnikos instaliacijos patikimumas.

RUBINETA, brangindama aukštą savo pagrindinės produkcijos – maišytuvų vardo patikimumą, o taip pat, siekdama klientams palengvinti visų montuojant maišytuvus reikalingų santechnikos prekių komplektavimą, pirkėjams siūlo įsigyti reikalingiausias lydinčių grupių prekes:

Lydinčios santechnikos prekės yra neatsiejama dažno santechnikos prietaiso, taip pat ir maišytuvo, dalis, siekiant jį prijungti prie vandentiekio tinklo.  Parduotuvėse galima sutikti įvairių gamintojų siūlomų lydinčių prekių. Atsakingas pasirinkimas tenka pačiam pirkėjui, o kadangi savo išore šios prekės beveik vienodos, jis tikrai nėra paprastas. Taip, skiriasi prekių kaina, bet kaip žinoti kuri jų patikima?

Statistika skelbia, kad labai dažna avarijos vandentiekio sistemose priežastis yra būtent santechninių prietaisų pajungimo metu panaudotų lydinčių prekių (žarnelės, ventiliai) gedimai, tiesiog jų įtrūkimai. Pasekmės skaudžios – užpilti apačioje gyvenantys kaimynai, brangiai kainuojantis savo ir kaimynų būsto remontas, patirtas stresas. Tinkama šių prekių kokybė ne mažiau svarbi ir higieniniais sumetimais – juk dažnas virtuvinį vandens čiaupą naudoja ir geriamam vandeniui gauti.

Kodėl verta rinktis būtent RUBINETA gamybos lydinčias santechnikos prekes?

RUBINETA visai savo produkcijai suteikia ilgą garantijos laikotarpį. Siekdama dar geriau apsaugoti vartotoją, RUBINETA papildomai yra apdsiraudusi 2.000.000 LT/ 579.240 EUR dydžio civilinės atsakomybės draudimu, kas RUBINETA vartotojams papildomai garantuoja visapusį saugumą ir bet kokių, dėl galimai netinkamos gaminių kokybės, atsiradusių žalų atlyginimą.


SANTECHNIKOS ŽARNELĖS


SANTECHNINĖS ŽARNELĖS – tai lydinčios prekės, kurias bene sudėtingiausia pasirinkti mažiau patyrusiam vartotojui.

Kodėl verta rinktis būtent RUBINETA žarneles: