Esame moderni prekybinė įmonė, aktyviai vystanti dvi savarankiškas ir tarpusavyje mažai susijusias metalų bei santechnikos produkcijos pardavimų veiklos kryptis. Santechnikos krypties prekių krepšelio pagrindą sudaro RUBINETA prekinio ženklo maišytuvai bei kita papildanti šio gamintojo produkcija, kurią aktyviai tiekiame visais galimais realizacijos kanalais. Metalų kryptis apima prekybą dekoratyviniais metalo ruošiniais, o taip pat - išskirtinėmis savybėmis pasižyminčiomis aptvėrimo sistemomis KROSFENCING bei šiltnamiais KROSAGRO.


 

 

MISIJA, TIKSLAS, VIZIJA, VERTYBĖS 

MERLANA misija ir tikslas. Vykdydami veiklą, kasdien tiesiogiai bendradarbiaujame su šimtais klientų. Savo tiesioginiais ir netiesioginiais veiksmais, kartais to net nežinodami, nulemiame ir klientų veiklos rezultatus. Mūsų tikslas - būti kompanija, klientų atžvilgiu veikiančia sąžiningai bei efektyviai, prisiimančia visą atsakomybę už kiekvieną savo sprendimą ir geriausiai iš panašia veikla užsiimančių įmonių spektro išpildančia klientų pageidavimus, dažnai net pranokstant jų lūkesčius.

MERLANA vizija - net ir nuolatos kintant vartotojų poreikiams, išlikti absoliučia vykdomų veiklos sričių lydere, užimančia tvirtas pozicijas Baltijos šalyse. 

MERLANA vertybės. MERLANA įmonės propaguojamų vertybių sistemą sudaro asmeninės bei dalykinės savybės, kurios tarpusavyje tampriai susiję, todėl dažnai - tiesiog neatskiriamos. Vertybių paisymas jau tapo ir natūralia mūsų verslo strategijos įgyvendinimo dalimi. Tuo tarpu įmonės veiklos centre visuomet yra žmogus - tiek mūsų klientai bei partneriai, tiek mūsų komandos nariai. Būtent vertybės mūsų komandą vienija, o kartu ir išskiria iš įmonių, užsiimančių panašia veikla. MERLANA komandos veikloje vertybės tapo universaliai suprantama tiesa, aiškiu kelrodžiu, kuriuo vadovaujamės bendraudami tarpusavyje, vykdydami kasdieninę veiklą bei priimdami sprendimus.


MERLANA vertybinių nuostatų sistema

Sąžiningumas, kuris skatina tarpusavio pagarbą, ugdo atsakomybę, o taip pat - skatina abipusį pasitikėjimą vcir kokybę užtikrinantį komandinį darbą.

Atsakomybė, abipusis pasitikėjimas ir komandinis darbas atveria galimybes produktyviam ir atviram bendradarbiavimui.

Atviras bendradarbiavimas sudaro sąlygas veikti eksperimentuojant, išradingai ir novatoriškai.

Veikimas išradingai ir novatoriškai eksperimentuojant padeda siekti profesionalumo aukštumų.

Profesionalumas sudaro puikias sąlygas tapti savo srities lyderiu.

Lyderystę išsaugoti bei apginti padeda sąžiningumas, atsakomybė, profesionalumas, kokybės užtikrinimas, patikimumas, partnerystė ir žmogaus, kaip vertybės, suvokimas.


Didžiausias MERLANA turtas - esami ir būsimi klientai, todėl mums svarbūs visi Jūsų poreikiai.

Dirbame Jums ir dėl Jūsų!